• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa 80 e usb taktım yardımcı olur musunuz?

• Konbuyu başlatan uurknkc
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 6
  • Görülen : 3K

uurknkc

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
pa 80 inime usb emulator taktım ama bilgisayarda usbye programda nasıl atcam bilmiyorum. cd si vardı yükledim winhex diye bir program. başka bbir programlada oluyosa yüklerim bilen varsa yardımcı olursa çok sevinirim.. şimdiden teşekkürler...

Cevap: pa 80 e usb taktım yardımcı olur musunuz?

arkadaşlar lütfen bilen varsa yardımcı olsun... haftaya program var orgu düzenlemem lazım...

Orga taktırdığın USB yi ne amaç ile kullanıyorsun? Biliyorsun ki PA-80 MP3 okumaz eğer kastın MP3 ise buna ayrıca bord lazım. Diğer türlü USB yi set yükleme, HDD ye bilgi aktarma gibi işlemlerde kullanabilirsin. Yani önce kullanım amacını belirler isen sana yardımcı olabiliriz. Kolay gelsin Saygılarımla,

Orga taktırdığın USB yi ne amaç ile kullanıyorsun? Biliyorsun ki PA-80 MP3 okumaz eğer kastın MP3 ise buna ayrıca bord lazım. Diğer türlü USB yi set yükleme, HDD ye bilgi aktarma gibi işlemlerde kullanabilirsin. Yani önce kullanım amacını belirler isen sana yardımcı olabiliriz. Kolay gelsin Saygılarımla,

teşekkürler öncelikle... set ve card backup yükleme amaçlı taktım...

arkadaşlar sorunu çözdüm. iş baya uzun ve yazılarak anlatılcak gibi değil. sorunu yaşayanlar mailimden veya özel mesajdan ulaşsın. işlerim bitince yapımı ile ilgili video yükleyeceğim. aşağıdaki video bi nebze yardımcı olur diye düşünüyorum... ayrıca Sazgrubu isimli abimede ilgilendiği için teşekkür ediyorum...

ustam niye bu kadar uğraştin ki bende hikmet dağcı abiden almıştim usb yi programı kur formatla at kolay bi işlem pa 50 ye bile taktık.

Gerekli açıklamaları ve videoyu şu linkte yapmıştım inceleyip sizde yapabilirsiniz.