• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa 80 flash kart önemli!

loveislie

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
değerli üstadlarım pa 80 i yeni aldım 40 gb hd ve 16 mb extreme kart var aletin batı ritimleri de silinerek türk ritimleri yüklenmiş aldığımda öyleydi.ben exreme kartın yanına bir kart daha almak istiyorum mesela emo cevo 16 mb kart alsak extreme kartın ritim ve sesleriyle birlikte bu yeni alacağım kartın ritim ve seslerini aynı anda kullanabilirmiyim bu imkan var mı varsa nasıl olur bu iş bi de şimdi alette yüklü olan ritimleri silmek istemiyorum gerçekten emek verilmiş bana bu konuda bilgi verirseniz sevinirim.

Cevap: pa 80 flash kart önemli!

pa80 in kötü tarafı bu..
extreme kart ile sadece extreme set kullanabilirsin.
kart değişirse mevcut ritm ve sesleri okumaz.

benim fikrim hiç elleme extreme kartı kullan derim
kafanı hiç bulandırma hazır ritimlerinde yüklü çok daha iyi bişeyler olmaz zaten hemen hemen çoğu kart lar cevo emo destekli
kendimce.......!

Malesef her kart her seti okumaz ve aynı anda 2 kart ile PA-80 çalışmaz. Hangi kartı kullanacak isen önce o karta ait seti veya o karta uygun setlerden gönlünce seçmiş olduğun rtim ve seslerden oluşturduğun seti yüklemelisin. Pa-80 orglara 2 x 6 veya 4 x 16 kartlarda uydurdular fakat dediğim gibi malesef bu performans 16 MB nin üstüne çıkamadı. Kolay gelsin saygılarımla,

herkez bilip bilmeden yorum yapmis extreme kart kullanici olarak ben yapim daha iyidir.

extreme kartın destekledigi kartlar

1-emo
2-cevo
3-best of turkish
4-omer best
5-dogdu d serisi
6-karma

bunlari rahatlikla kullanabilirsiniz ses olarak iste elektro 4 telli e4o klarnet baglama vs vs turk sesleri fulldur full ses ve kit vardir yukleyin gorun pisman olmazsiniz ayrica bu kart bende 2 adettir digeri satiliktir