• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa 80 kartlı ve kartsız arasındakı fark nedır ?

mustafacamci1977

Moderator
Yönetici
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.facebook.com
Enst.
ROLAND E-A7
arkadaşlarım pa 80 kartlı ve karsız cıhaz arasındakı fark ne derecedır ?
kartlının dıgerıne gore avantajı nedır ?
kartı sısteme dosya aktarımındamı kullanıyorsunuz?
yoksa kartta roland E 70 dekı gıbı hazır sıstem gereksınımlerı mı var ?
cıhazı daha ıyı tanıma amaclı soruyorum
sezon sonu almayı planladıgım ıcın bır yandan nevale topluyorum bıryandanda bılmedıgım ozellıklerını burada trakya muzık alılesıne danısıyorum

ıyı calısmalar dılerım

Cevap: Pa 80 kartlı ve kartsız arasındakı fark nedır ?

Can dostum PA-80 orgu org eden kartıdır. Kartsız kullanımı pekte beğenilmez ama işin içine helede emek verilmiş süper bir 16 MB lik kart ve o karta ait set girince deyme keyfine. Bende bu alete ait Harddisk var fiyatı 120 TL dir 60 MB olup bu alete ait binlerce nevale mevcuttur 5 sene toplasan bu kadar temiz toplayamazsın :) İstersen dediğim harddisk takılı halde satılık PA-80 orgum da var sitemizde satış linkim mevcuttur. Kolay gelsin. Saygılarımla,

ılgınıze tesekkur ederım
kart gırıs yuvası olmayan pa 80 lerdemı var ?
yoksa kart kullanan ve kullanmayan kullanıcılar olarak mı ıkıye ayrılıyor ?
cıhazı teknık olarak hıc tanımıyorum
bırdefa deneme şansım oldu ses tonu benı cok etkıledı belkı bazılarına cok garıp gelecek ama pa 3x te duydugum sesten pek fark goremedım .bımıyorum .belkıde samler bı cıhazım hıc olmadı belkı ondan belkıde orgun sahıbı cok guzel işledi cihazı
ama netıce olarak ses kalıtesıne bayıldım ...

PA-80 lerin tümünde kart yuvası ve harddisk yuvası vardır ve hatta USB ve MP3 bordu bile takıla biliyor Senin deyiminle, kart kullanan ve kullanmayan kullanıcılar olarak ikiye ayrılıyor. Elbette ki kartı maddiyatsızlıktan ötürü de bulup kullanamayanlar vardır. Zamanında 16 MB kartın kendisini 300 EURO gibi uçuk paralar ile alabiliyorduk. Şimdilerde ise 200 TL ye al boşunu yükle istediğin kartı başla kullanmaya. MP3 Bordu ve USB girişi hala biraz pahalıdır. Gerçi Müzisyen müzisyen ise MP3 de bordu da kullanmasını asla tavsiye etmem. Kart deyince de bu iş bitmiyor günümüzde bu alete ait piyasada kullanıcıların da üretmesi sonucu 300 civarı kart BACKUP ları mevcuttur. Dene deneye bildiğin kadar. Yani bu aleti alınca senin bayağı araştırma ve deneme işin var :) Kolay gelsin. Saygılarımla,

Moderatör tarafında düzenlendi:

konu bilgisi için tşk ler