• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa 80-pa 55 leriniz uçacak!!!!!!!!!!!

erkan1979

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa......
arkadaşlar emin olmadan yazmak istemedim.pa 800 kitlerini, 55 eya 80 sene uyarlıyabilecek müzisyen dostlar,kitleri dizmeye başlayın.iki gündür pa 500-pa 800-pa 2x ritimlerini pa 55 üzerinden okutmaya çalışıyorum(bilgisayar yardımı kullanmadan)ne dersiniz olurmu acaba???????oldu arkadaşlar bal gibide oldu.
detaylı açıklamayı en yakın zamanda yapacağım:):):).

vaaaay beeee iseeee baaak uctuuuuh ucacakkkk

erkan tebrik ederim oncelikle. ama pc olmadan pa800 ritmini pa80 e atarsan bu bir pa serisi dosya degildir uyarısı verir. bunu nasıl aştın ki :D

biraz uğraştırıyor ama buna değer.yeterki durum kitler tutsun .müsayit olabilirsem yarın veya ertesi gün açıklamayı yapıcam.lütfen şimdilik sizler denemeyin...... orgunuza birşey olsun istemem.

bütün iş record menüsünde bitiyor,umut arkadaşım bu işi sen yaparsın gibi........yarın msn de görüşürüz.

Bekliyoruz ustat basarilar:

zannetmiyorum bu iş olmaz kardeşim...kitler yazılır kolay ama aynı sample sesleri bulması sorun...aynı tadı vermez yani ama kitler üzerinde güzel oynama yapılırsa iyi sonuç verceğine inanıyorum...başarılar

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri