• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa 80 ses problemi.

gurkanbos22

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa80
arkadaşlar benim bi problemim var. pa80 kullanıyorum. anfi olarakta servo psr1600. kabinlerim sv153vb
org anfiye yüksek frekansta ses sinyali gönderiyor. anfinin limit ışığını yakıyor. ama o ışığı yakıcak kadar ses çıkmıyor. korg i30 taktım. canavar gibi ses çıkıyor. yani pa 80 de yüksek ses frekansı gidiyor ama az ses çıkıyor. başka pa 80 taktım oda canavar gibi ses çıkartıyor. bu konuda yardım lütfen. şimdiden teşekkürler....:confused:

Cevap: Pa 80 ses problemi.

Potanslarda ve mixer katında problem vardır büyük ihtimal ile...Çözülebilecek bir problem...Saygılarımla..

Orgun kendi kolonlarından sağlıklı ve gerçek sesleri alabiliyormusun? Geçmiş olsun saygılarımla,

Orgun kendi kolonlarından sağlıklı ve gerçek sesleri alabiliyormusun? Geçmiş olsun saygılarımla,

Orgun kendi kolonlarından gelen ses normal olsada onlar ayrı entegreden yol alıyorlar...Kolon çıkışından alınacak ses mixer katından dolayıdır muhtemelen...Saygılarımla

zaten kendi kolonlarından sağlıklı ses alıyorsa dediğiniz gibi çıkışlarında sorun vardır bunun garantisini vermiş oluruz.Muzaffer hocamda bu sebepten sormuştur bence.

Yardimlariniz için teşekkür ediyorum. Saygilar.