• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa 800 256 mb format atmak

• Konbuyu başlatan udi79
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 18
  • Görülen : 16K
Cevap: pa 800 256 mb format atmak

format attm onda sorun yk ama hata duzelmedı org kilıtlenıyo swichlern ısıkları yanıyor ama bastgm zaman calısmıyor ekrandan herseyi yapablıyorm ama rıtm acamıyorm ses acıp kısamıyor hbbr swıch basmıyor ama ekrandn hersy oluyo

bilemedim babam,servislik gözüküyor...
geçmiş olsun...
bizlerin yapabileceği belli bir yere kadar oluyor...
iyi işler...

tesekkur ederm acaba sorn board damı yksa ram den mı kaynaklanıyo

Dostum format attıktan sonra dtl nin verdiği osu yükle direk sonra restoreyi yükle birde öyle dene

restore ne dtl de formattn snra hd bolumune os ve 256 ram programı attılar onu yaptm da restoreyı anlamadm

restore ne dtl de formattn snra hd bolumune os ve 256 ram programı attılar onu yaptm da restoreyı anlamadm

restore işletim sistemi yani diğer adı os,
onu yüklemeden org çalışmaz,
256 ramın os restore dosyası yokmu sende,256 ramların os işletim dosyası ayrı oluyo,

Kardeşim önce usb yada harddiskte bulunan format dosyası ile cihaza format atıyorsunuz ardından intro 1 'e basılı tutarak orgu açıyorsunuz önce 100 küsür mb ölçüsünde bulunan o.s. 2.02 dosyasını yüklüyorsunuz yine bu yüklendikten sonra cihazı kapatıp tekrar intro 1'e basılı tutup açıyorsunuz bu sefer 256 MB Ram'i görmesi için size verilmesi gereken 5,8 MB 'lık bir yazılım var onu yüklüyorsunuz.Eğer son bahsettiğim yazılımı yüklemez iseniz cihaz 256 MB ram i görmüyor....Saygılarımla