• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa 800 256 mb ram

loveislie

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
üstadlarım bende korg pa800 var baykal usb de var baykal usb %70 oranında bana hitap ediyor ( yöresel olarak ) ancak diğer setlerden güzel sesleri ve ritimleri almak istiyorum tek tek almayı beceremiyorum bir de uzun zaman istiyor öncelikle 256 mb ram alsam baykal seti orga yüklesem 64 mblık kısmı baykal setle dolar diğer kalan 192 mb lık kısma farkılı 3 tane daha set yükleyebilirmiyim ayrı ayrı yükleyince kabul eder mi org yoksa birleştirme mi yapacaz birleştirme yapılacaksa nasıl yapılır ya da başka bir yolu mu var
bir de 256 mb ram alırsam pa2x setlerinin pa 800 direkt olarak okur mu şimdiden teşekkürler yardımlarınız için

Cevap: pa 800 256 mb ram

Birleştirme yapman gerekiyor yani kitleri sesleri vs. hepsini tek set içinde toplaman gerekiyor,ayrı ayrı set yükleme olayı malesef yok, keşke olsa:)

10tane tuş alacak 1 den 10 kadar, 1.tuş baykal set 2. tuş ce set gibi ne güzel olurdu.:)

Cevap: pa 800 256 mb ram

bence şu aralar ram almaktan vazgeç.Fiyatları duyunca beni anlarsın:)setinin kıymetini bil hiç uğraşma.