• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa 800 64 mb

[Piyanist]aLi

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yamaha Or700 v2 PLUS
arkadaşlar pa 800'üm 64 mb ve ben albayrak modern seti yüklemek istiyorum ama 68.4 mb şimdi yüklersem ram zarar görebilirmi ama nerde set görüp indirsem hepsi 68 mb 65 mb hiç 60 altına raslamadım şu ana kadar önere bileceğiniz birşeylere çok iktiyacım var cevaplarınızı esirgemeyin lütfenn

Cevap: pa 800 64 mb

Setin içinde PCM klasörü var o klasör 64 mb geçmeyecek..Setin toplam boyutunun önemi yok...

ya kardeş şimdi o zaman bu al bayrak setin içindeki pcm klasörü 63.4 bu yüklesem bi sorun olurmu ?

Şimdi normal şartlarda pcm boyutunun 64 mb geçmemesi lazım..Ben yüklüyordum sorun olmuyordu..seti yükleyip meyan falan yada bir iki ses silip setin boyutunu düşürüyordum tekrar seti save yapıyordum...Genelde rem yanması sorunu oluyormuş..Ama 800 çıktığı ilk zamanlarda.şimdi yeni versiyonlar çıktı sorun çıkmıyor diye biliyorum..Karar senin riske girmek istemezsen yükleme.yada 2x orgu olan bir arkadaşından yardım al.seti onun orgunda düşür.öyle yükle...

Hiç bir sorun olmaz bende 70 mb set yükledim sıkıntı yok ram yanma ilk versiyonlarda oluyordu şuan öyle bir sorun kalmadı için rahat olsun

şimdi bende kararsız kaldım ya : ) valla pa800 aldım alalı bi zevkini çıkararak çalamadım : ) kesin bi yanıt bekliyorum lütfen pazaar günü programım var korgcular lütfen yardım edin yamahadan korg a geçmiş biri olarak tecrübesizim okadar

pcm 63.4 ise korkmadan yükle aliii

uzman 1972 kardeş sana güveniyorum bu akşam yüklicem

Piyanist [ali];149057' Alıntı:
uzman 1972 kardeş sana güveniyorum bu akşam yüklicem

yükle sorun yok,pcm boyutu 63.9 a kadar yüklenebilir..yeterki yüklediğin set vürüslü olmasınn

içimi rahatlattın kardeşim sen bi teşekkürü hakettin : ) ben her set yüklememde vürüs taramasından geçiriyorum o yönden yana rahatım tekrar çok teşekkür ederim