• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa 800 alayım mı?

ibrahimturkmeneli

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
roland g600
jelatini üstünde hobi amaçlı kullanılmış pa 800 buldum mp3-256 ram çok teniz 3700tl alınırmı yarkadaşlar sizinde bi fikrinizi alayım dedim.

Cevap: pa 800 alayım mı?

3500 e bırakırsa al derim.

PA 800 çok güzel alet ancak eğer kendin ritm yazmayı ve set yapmayı becerebiliyorsan yamaha tyros2 al derim sesler ve orjinal ritmler mükemmel en azından arıza çıkarma ihtimali pa 800 e nazaran daha az pa800 e ram yükselteceksen en fazla 128 yap çünkü 256 yapan tanıdığım kim varsa hep sorun yaşadılar

Moderatör tarafında düzenlendi:

PA 800 çok güzel alet ancak eğer kendin ritm yazmayı ve set yapmayı becerebiliyorsan yamaha tyros2 al derim sesler ve orjinal ritmler mükemmel en azından arıza çıkarma ihtimali pa 800 e nazaran daha az pa800 e ram yükselteceksen en fazla 128 yap çünkü 256 yapan tanıdığım kim varsa hep sorun yaşadılar

Selam genato hocam... bende PA-800 umu 256 MB.a DTL.de yükselttirecektim... de sen 256 MB.cıkaran tanıdıkların hepsi sorun yasadı derken bu arkadaşlar DTL yemı yaptırmışlar acaba...?? eger varsa bana birinin telini verebilirmisin..?? bi yuz<yüze konuşsam ne tür sorunlar yasamıslar ve sonra sorun devam ettmiş mi ve giderilmi ki..???

bende 3 yıl öncesi 256 yaptırdım kullanığım set boyutu 220 mb civarı ve hiç bir sıkıntısı yok bence gönül rahatlığı ile al kullan

bende 3 yıl öncesi 256 yaptırdım kullanığım set boyutu 220 mb civarı ve hiç bir sıkıntısı yok bence gönül rahatlığı ile al kullan

hocam pa800 kullanan kaç kişi var ona bak birde troys dediğiniz cihazı kaç kişi kullanıyo hocam,
saysan 4 5 kişide anca var,troys lar arıza vermiyo diyorsunuz,kullanan yokki troysu arıza versin,
binlerce pa800 kullanıcısı var,düğünlerde derneklerde tozun toprağın içine giriyor pa800 dediğimiz orglar,troysdan hiç görmedim tozun toprağın içinde
256 ram lilerde arıza çıkan kelimesinide ilk defa şimdi bu konuda gördüm,64 ram desen sana herkes hak verir,ama 256 ramlide hiç duymadım,tek tük çıkar mutlaka sonuçta elektronik cihazlar ama abartılı bir şekilde hiç duymadım,

yamaha bana göre pa800 yanına yaklaşamaz korg serileri tam dugun için yapılmışlar kim ne derse desin ustad bence hic düşünmeden al derim