• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa 800 devri bitti herhalde

Cevap: pa 800 devri bitti herhalde

800 bitermi kardeşim biten bizim xd91600euroydu aldığımda şimdi 900tl varın siz hesaplayın

Bence olayı farklı yönlere çekip arkadaşımızı üzmeyelim. Bakın demek istediğini ben belirttim kendiside onayladı.Sizce de neden yeni çalışmalar yani setler burada yayınlanmıyor işin bu boyutuna gidelim derim. Yoksa artık tüm klavyelerde set çalışmaları bitti mi? Pa800 seti pa 3X e , pa3x seti pa 900 e derken habire aynı setler aynı ritimler ortada dolanıp duruyor... Bir de Alllah rızası için bu ülkede dünya kadar klavye satımını yapan koskoca korg firması niçin ürün sattıktan sonra destek vermez? Çok mu zor yahu bu ülkede nice ritim yazan üstad var ne olur yani firma bu arkadaşlara ücreti karşılığında her ay bir kaç yeni ritimle jest yapamaz mı? Ben satayım millet ürünü alsın ben kazanayım, satış sonrası memnuniyet işte o önemli değil anlamına getiririm ben.... Allahtan bu ülkede sattığı orgları işleyen üstadlar var eğer o üstadlar olmasaydı ne pa 80 ne de pa800 kral olamazdı bunu da unutmayalım...O üstadlarımızın bir kez daha ellerine sağlık...O üstadların ritim ve ses çalışmaları olmasa idi kim alırdı batı tarzı bu aletleri? Saygılarımla
Soylenecek herseyi soylemis abi hellal olsun valla

teknoloji / teknik olarak henüz bitmiş değil, ancak modası geçmiş durumda. sonuçta seneye 10. yılına girecek pa800 ve bu durum gayet normal. ben pa600 ve pa900 modellerini beğendiğimi söyleyemem ama artık piyasayı onlar almış durumda. yani pa80 e de pa3x e attığın sample ı atarsın, teknoloji müsait ancak modası geçtiği için kimse pa80 alıp da kendini yalnız hissetmek istemez elbet. zaten çoğu aletin piyasadan düşmesinin en önemli sebebi bu, adam alıyor aleti; kendinden başka kimseyi bulamıyor kullanan. yalnız kalıyor morali bozuluyor. alet uzay mekiği olsa ne fayda..

Korg cayır cayır satıyo çokta tın sanırım....Talep var arz var gerisi teferruat....

Pa80 ve pa800 piyasada alamet gibi set olayını ise hiç sormayın paralı usb alanları hiç anlamıyorum bugün pa800 um olsa usb ye para vermem piyasada çok fazla set var gerçi org çalmayı bıraktım AMA ARADA Bİ DINLIYORUM

Korgun 3x yerine yeni jenerasyon amiral gemisi ve alt versiyonları çıktığında dükkanların Pa800 lerin takastaki hali devrinin bitip bitmeyeceğini gösterir. Fiyatının daha aşağılara geleceği kesin.....

Vallahi bende pa800 ümü çok severek kullanıyorum.Yazılım problemi hiç kalmamış.Tuş ve sağlımlık desen taş gibi,üzerinde hoparlörün kralı var.Böyle bir hoparlör sistemi ne pa600 nede pa900 de mevcut.Ben gerçi hale 64 Mb.lık hafıza ile kullanıyorum ama,isteyenlere 256 MB.a kadar genişleme imkanı var.Daha ne istiyorsunuz?Üstelik ağırlığı çok fazla değil.Her yere kucakla götür.Pa2x veya pa3x gibi yerinden zor kalkan aletlerden değil.Bana fazlasıyla yetiyor,ben hurdaya çıkana kadar veya giderilemeyecek bir arıza çıkana kadar kullanmayı düşünüyorum.Ha nevale deseniz istemeyeceğiniz kadar.Pa800 ü olupda paralı set kullananları bende anlayamıyorum ne yazıkki.

ben pa800ü iyice tanıyana kadar nefret ettiğim bir orgdu ama pa800ü kullanınca ne kadar kral org olduğunu anladım. şu var ki piyasada paylaşılan setler neredeyse hepsi birbirinin aynısı ama pa800de kafana göre kendi ses ve drumkitlerini istediğin setlerden birleştirip kendi setini oluşturabilmen büyk bir olay.yapacakların neredeyse sınırsız. böyle bir aletin devri kolay kolay bitmez. kaldı ki pa80in devri bile bitmedi daha. halen temizine 2000tl istiyorlar.anında da satılıyor.

Nerde aninda satiliyor ben kac defa ilan koydum kimse ilgilenmiyor

kaç lira yazdında ilgilenmedi kimse. kasasını boyatıp 2500 tl yazanla kimse ilgilenmez. ben pa80de kullandım 3 günde sattım. hem bi kere düğün sezonu değil. kış günü kim alacak orgu.