• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa 800 dj redbul resul 2014 son set

Cevap: Pa 800 dj redbul resul 2014 son set

Allah razı olsun

set hakkında kısa bir bilgi verilseydi mesala kaç mb,kaç dk lık memnun olurduk

hocam teşekürler hep duacıyım sana bu yeni ritimler yok ama yinede iyi artık kendime ait toplama set yapacağım izmirli ömerin albümünde olan tüm parça ritimleri var onun içine toplayıp 256 mb yapıcam seti çok saol hep bu setlerin güzel ritmlerini alıp harika set topluyacam 1 numara olacak saygılar..

Tskler allah razı olsun

hakkatten iyi bir tiplama set yaratmisin taktir ettim emegine saglik

ustam bu set korg pa800 icmi??? ki benim orguma olmuyor pa800 yardimci olursaniz sevinirim :)

userdk yı 16 yapmadn yükleyemessiniz bilginizee

Arkadaşlar bu seti satanlar varmış benim setim diye ismini değştiripteee bunu yapanları bulursanızz bana ulaşın 0536 894 46 61 bu settee daha bilinmeyen çok şey var ince ayrıntı bunuda kapak yaparım adamma sorun değilll hodri meyddan ben herkes ekmek yesin ondan bundan ritim dilenmesin herkes evine ekmek götürsündye verdimm bunu nete eğer aksini yapan olursa sadece haber vermeniz yeterrrr

Hocam Öncelikle Set İçin Çok Teşekkürler Allah Razı Olsun Senden Yalnız Bir Sorum Olacak Acaba Bu Seti PA600 Okur Mu ?

okurr tabii ama ufak tefekk bi editleme yapman gerekebilirrrr