• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa 800 doğu seti kullanan varsa paylaşabilir mi? acaba

Cevap: pa 800 doğu seti kullanan varsa paylaşabilir mi? acaba

besburv4 öneririm.denemeden karar verme.

besbur v4 bende kullanıyorum arkadaşta gırani bablekan vs. yok bu ritimleri birileri payşaşırsa monte edebiliriz saygılar bu arada ayrıca set on numara en güzel düzenli set

tamam kardeş hotmayil adres yaz

korg pa800 için adam gibi set yok malesef varsada toplaman gerekiyor doğu güneydugu bölsesine yöresel oyunlarına hitap eden sesler ritimler çok aranıyor ama bunu yapanda paylaşmıyor bencillik yapıyorlar çok pa800 gördüm ama 5/8 helef ritimleri bablekan,xerzane,cida,gırani vb. oyunlar için ses ve ritim bulamadım var ama dinledigim kişiler vermiyor paylaşmak istemiyor parası ile bile vermiyorlar bukadar kibirli paylaşmaktan acizler..

bu sitede olanlar ile yetiniyoruz he bu arada pa 800 için çok çok farklı lesli karışımlı diyarbakır elektrosuna yakın tonlarda elektro baglama sesi yapılmış bunu eminimki hiç biriniz duymamıştır efektler felan kullanılmış harika bişey dinlemeniz yeter anlayacaksınız ama inanmayacaksınız pa800 den çıktıgına .bir gün inşallah yüklersem herkes deneyecek

Mustafa akten setlerini bir araştır cym tabanlıdır

beni arayın dogu set olarak çok var am a ne tarz bablekan şıganı cida gelef mılşki cizire şemamı beşli
bu tar oyunlar için ritim set var ama orkunuz 6 yada 256 mı bunu yazın size yollım

beni arayın dogu set olarak çok var am a ne tarz bablekan şıganı cida gelef mılşki cizire şemamı beşli
bu tar oyunlar için ritim set var ama orkunuz 6 yada 256 mı bunu yazın size yollım

üstadım 64 mb benim ork link gönderirsen çok sevinirim saygılar

amatörüm bu doğu sesleri gıranı elektro gibi sesler seviyorum ama bulamıyorum yardım eden varsa sevinirim

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 17 68.0%
  • Kararsızım

Oy: 7 28.0%
  • Hayır

Oy: 1 4.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri