• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

PA 800 e nasıl taksim eklerim...

trakyadogus

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG: PA800-İ5-M1
Sevgili müzisyen abilerim ve dostlarım , kullanmış olduğum set Trakya Set setime albayrak setteki klarnet taksimlerini eklemek istiyorum bunu nasıl yapabilirim bi bilgi verebilir misiniz acaba? herkese iyi çalışmalar.

Cevap: PA 800 e nasıl taksim eklerim...

yardımcı olabilir misinizi acaba lütfen...? setime klarnet taksimler ieklemek istiyorum...

Üstad, flashı takıp setin içine gir.Orada multisample kısmında olmalıydı o taksimler.Oradan en uygun olanını "select" deyip seç ve "load" ile istediğin sayfaya yükle.Multisample yüklemekten farkı yok.

Üstad, flashı takıp setin içine gir.Orada multisample kısmında olmalıydı o taksimler.Oradan en uygun olanını "select" deyip seç ve "load" ile istediğin sayfaya yükle.Multisample yüklemekten farkı yok.

peki yüklemek istediğim taksimler sette hngi klasörde ne isim altında geçiyor acaba??? albayrak sette olması lazımdı 2 adet klarnet taksiminin ınları yüklemek istiyorum kendi setime nasıl yapacaığm ?