• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

PA 800 Güncelleştirdiğim Setim

djredbulresul

Paylaşımcı Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA 3X
Bundan yaklaşık 1 hafta önce sizlerle kendi düğünlerde kullandığım seti paylaşmıştımm ama bazı arkadaşlar sorun yaşamış zannedersem bu setti güncelledim arkadaşlar içinde çalışmayan 2 3 tane ritim var onlarda pek önmli değilll düğünlerde rahatça kullanabilirsiniz arkadaşlrr

DEDİĞİM GİBİ (ALLAH RAZI OLSUN) DEMENİZ YETER ARTAR BENİM İÇİNNN....

HAYIRLI İŞLERDE KULLANIN ARKADAŞLAR BU SEFERDE SORUN ÇIKACAĞINI SANMIYORUMM..

Cevap: PA 800 Güncelleştirdiğim Setim

arkdaşlar ben setii yükledimm sette hiç bir ritmde balance ayarıı yok ona göre bakınn çogu ritmde eksik geliyo kitler

banada çok zayıf geldi 2 yienemedide 1 çok eksik

arkadasım galiba izmirdesin..setin roman agırlıklı mı...veya; hangi seti taban alıp onun ustune ne tür ses ve ritim eklemeleri yapıp kendi setinizi olusturdunuz belırtırsenız daha aydınlatıcı olur... orglarımız ındır yukle dene dene... bi hos oldu...

Moderatör tarafında düzenlendi:

hocam emegine sağlık ama sen ne kadar uğraşsan boş anlamayan çok var resul hocam diyorki 16 dk yı yükleyin eksik olan kitler düzelir diyor bende de var aynı set hayet iyi balance ayarı yoksa iş görmezmi sanki işte bu yüzden kaybediyorsunuz roman seti ama düğün programlı set emeg geçen tüm herkese teşekür ederim set yazıp bizlere sunuyorsunuz çok makbule geçiyor ama o set iyi değil bu set eksik derseniz tamam hatalarını düzeltsin isityorsunuz da bir setide beğenin ben bulduğum herseti yüklerim arkadaşlar benim için sorun yok saygılar....

allah razı olsun kardeşim

arkadaşlar önmli değil de siz öncedk larınızı 16 yapın ondan sonra yükleyin beğenip beğenmemeniz size kalmış bişey ben bu ritimler le izmir tepecik kuruçay murtrake ve bunun gibi ağır roman düğünleri çalıyorum sorun yaşamıyorummm ...

paşammm boşver önmli değill aslında mehdi bnde şimdi yeni hazırladığım setin demosunu paylaşıcam buna eminimkii kardeş bu seti de paylaş diyen çok olucakkk .... :)

abim ellerine sağlıkta sette ciddi anlamda sıkıntılar var, blans namına eser yok :) tesisatıda yakarsın orgun kolonuda patlatırsın..korkumdan kulaklıkla denedin ritimleri :)

:D allah iyiliğini versın knka :D set bana cok tras geldı bılmıyorum rıtımler duzgun çalısmıyor arkadas 16 dk dıor ama v 202 de zaten 16 dk otomatık olarak gelıyor anlayamadım