• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa 800 kalibre yardım

selahattin_urtekin

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa800 bağlama perküsyon
arkadaşlar pa 800 de kalibre nasıl yapılır bir türlü beceremedim yardımcı olurmusunuz ??

Cevap: pa 800 kalibre yardım

arkadaşlar yardımcı olurmusunuz acele

hocam format atınca ve 114 mblik os_res 2,01 i yükleme yapınca sonolarak kalibrasyon ayarı yapmanızı istiyor

ayrıca global menüsinde ekran renginin değiştirildiği sayfada yada ona yakın bir yerde thoch panel yazan kısımdan yapılması lazım

hatırladığım bunlar ama ilk yol garanti

ben user dk sayfasını 16 yaptım ondan sonra kalibreyi yapamadım ...

global den prefenses menüsünde config kısmı varmı hocam
bende pa800 yok aklımda kaldığı kadar yardımcı olmakistiyorum ama net konuşamiyorum
kusura bakma

Global Tusuna Basılı Tut Ekran Ayarı gelecek karşına orda 4 adet Yıldız Şeklinde Ekranın Koşesinde Onlara hafifce bas 4 kere en sonda okeye tıkla

Gökhan 16 dk lık os yi yükledinmi ? ben cesaret edemedim. Acaba konuyu acan arkadas os yi yükledikten sonra mı bulamadı calibrationu ?
Dtl pa2x icin os vermiş ama 800 icin neden yok ? bilgi verirsen cok sevinicem. setler artık 16 dk lı ve yükleyince dogal olarak calısmıyor ritimler :D bende hala, Dtl 800 icin de bir Os dagıtsın diye bekliyorum

Umut@Umut

Ben Suan Pa800e 16 Dk Os Kullanıyorum Zaten Os'u Yukledikten Sonra Ekran Ayarı Mecburi Yapmak Zorundasın Ayrıca Dtl Nin Yayınladıgı Os İle Diğer Piyasadaki Os'La Arasında Tek Fark Var Piyasadaki 16 dk Os Ta Empt Yazan Yere User Yazısı Cıkıyordu Dtl Nin Os Unda Empty Yazıyor AYrıca 16Dk Os u Yuklediğinde Herhangi Bir Problem Oluşmaz Sorunsuz Yukleye Bilirsin Ben Memnunum Ve Kullanıyorum Selamlar

Açılıştaki kalibrasyon ayarından bahsediyorsun sanırım.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ben user dk sayfasını 16 yaptım ondan sonra kalibreyi yapamadım ...

Kardeşim selahattin_urtekin 16 User DK'lı versiyonu yüklediğin zaman kalibrasyon sorunu yaşanıyor bu sorunu aşmanın yolu ise ekrana en alt orta noktadan yukarıya kadar dokun seçmek istediğin yere dokunduğunu göreceksin. Daha sonra da kalibrasyon ayarını tamamla...