• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa 800 mp3 board'un fiyati ne kadar acaba

yusufkarakus

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG pa 3x pro, Bağlama
slm pa 800 cü arkadaşlar, biz büyük illerden uzağı haliyle, buralarda kullanan da yok, bu aletler kaç kuruş acaba? mp3 okutmak için?

180 200 € arasında satılmakta hocam

md üzerine okuduğunda mp3 bordla kayıt oluyormu saygılar

Kayıt etmez md uzerine okudugun zaman kayıt yapmıyor midi uzerine kayıt ediyor mp3 calarken kayıt olmuyor malesef

Cevap: Pa 800 mp3 board'un fiyati ne kadar acaba

Bne kullaniyorum mp3 okutucuyu 450 tl aldim memnunum çok iyi oluyor kullanişli yani...

bende aldım cok menmunum 200 euro ya aldım adanadan.

pa 800 mp3 okuyucu neye diyorsunuz ben anlayamadim. Normal bir usb ye alinan muzikleri caliyormu pa 800 korglar ben bir amotor kullaniciyim

bende amatör kullanıcıyım merak ettiğim ise şudur ; mp3 çaldırırken orjinal olarak değilde o müziği süsleyebiliyormuyuz değişik efekler falan varmı seçenek olarak ? yoksa direk teyp de dinlediğimiz gibimi çalıyor ? bende o aparattan almayı düşünüyorumda biraz bilgi edineyim dedim şimdiden teşekkürler yardımcı olracak arkadaşlara..

ben korguma yeni yeni alisiyorum ama bana ufak da olsa bir seyler sizlerden ogrene bildim coooook tesekkurler

kardeş düşünürsen ben satıyorum mp3 board pa800 için kutusunda duruyor çok az kullanılmıştır zaten el değmiyor bile cihaza 350 tlye veririm sana

piyanist_197@hotmail.com