• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa 800 oynak kivrak hava

• Konbuyu başlatan erko
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 20
  • Görülen : 9K

erko

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
saz yamaha A3
yorumlariniz icin ben tesekkürler ederim
saygilar
1]SpeedShare - Download pa 800 kivark.mp3[/url]

Moderatör tarafında düzenlendi:
9.8 lik roman oyunhavası güsel olmuş ama çok kısa yapmışsın üstad...saygılar......

9.8 lik roman oyunhavası güsel olmuş ama çok kısa yapmışsın üstad...saygılar......

abi valla ya çok güzel demek nedemek süper ötesi bişey olmuş senden ricam süreyi 5 veya 6 dakikalık uzatabilirmisin abi yapmasanda canın sağolsun şimdiden teşekkürler

parçayı erko arkadaş yapmış.senin gibi ben de rica ettim kendisine.gerçekten süpper olmuş.kes yapıştır işlemiyle parçayı uzatan varsa siteyle paylaşabilir.saygılar.....

hakikaten super olmus sure biraz daha uzun olsa dahada super olurdu tadina doyum olmazdi.

dinlediğim en süper hava tadına doyum olmuyor süreyi uzun tutarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler devamını sabırsızla bekliyoruzzz.:)))))

Gerçekten çok hoş bir çalışma olmuş tebrikler...

Cevap: pa 800 oynak kivrak hava

Biraz uzun olsaydida işe yarasaydi erko

Cevap: pa 800 oynak kivrak hava

md olarak kullanacak arkadaşlara bi yardım edin uzatın süreyi :).
Benim tavsiyem ne kadar da güzel olsa canlı calın arkadaşlar hem zevk almaz hemde körelirsiniz.
Taylan roman seti yükleyin buna benzer cok ritim var. pa80 i olanlarda soner kartı yüklesin. zaten soner kartla başladı bu romanlar. simdi pa800 de roman set diye geciyor. aynı ritimler.

Paylaşım icin teşekkürler.