• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa 800 ram mi yandi lutfen yardim ustadlar

piyanistugur

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa 500
Ustadlar Baykal set yukliydu usb yi cikarip bi arkadasa verdim 3 gun usbsiz kullandim orgu sadece ses leri fakat orgdan koku gelmeye basladi baska set yukledim set eksik caliyo ritimleri sonra recorda girdim infoya girdim ramda hala 8 saniye bos yer var sonra duzeldi ritimler duzgun calisiyo orgu acip kapadim yine ritimler calismiyo yine recorda girdim infoya bastim biraz bekledi 1 dk gibi sonra duzeldi ama kafayinca sesler gidiyo yukledim set kilitlide degil napcam ram yandimiki

Cevap: pa 800 ram mi yandi lutfen yardim ustadlar

Arkadaslar bi bakin lutfen

Ram'in yandığını düşünmüyorum.Öyle olsa ritimler hiç bir zaman düzgün çalışmaz.Bozuk ses olarak çıkar.Sanırım yüklediğin sette bir sorun var.Virüs filan olabilir.O setin olduğu dosyayı antivirüs programıyla bir güzel tarat,ondan sonra orgunu bir güzel formatla tertemiz hale getir,ondan sonra antivirüsla taradığın setini yükle.Sanırım çalışacaktır.Kolay gelsin.

Tmm format nasil atiliyo hocam introrayi basiliyodu

flah bellekde os versiyonu varsa orgu kapatıp introya basılı tutarak aç ve usb bellekden os v2.02 yazar yada v2.01 bunu yeniden yükle orgun bazı dosyaları bozulmuş başka bişey yok

Saolun hocam walla birini aradim 500 lira sikismis diyo kurtaetiniz beni dun uyuyamadim walla

Önce format at başka bir set yükle o arıza veren seti yükleme orguna.

kardes özelden yaz MSDOS Format gerekiyo
Format programlari RAM i sisiriyor

intro tusuyla Format degil baska bir islem var sonra os leri introyla yüklersin