• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa 800 ses çıkmıyor

• Konbuyu başlatan cuha
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 11
  • Görülen : 9K

cuha

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
arkadaşlar

pa 800 format atıp yeni set yükledim.sesler yok akupanyalar yok sadece ritimler var
bu sorun neden olabilir.Acil yardım lütfen

Cevap: pa 800 ses çıkmıyor

ritimler boş olabilir tekrar o eski setini yükleyin..

fabrika sesleri dahil gitti akupanyalar yok sadece ritimler var. ram sorunu değil sanırım

bu dosyayı indir içinde format dosyası var önce onu yükle ardından os resi yükle sonra setini yükle yine aynı sorun varsa set sorunludur

üstad sorun çözülmedi farklı setler yüklüyorum ancak hiç ses yok drum ve prk. seslerinden başka ses çıkmıyor.

bendede öyle bir sorun olmuştu. buradan net bi cevap verebilen olmadı ama kendim deneyerek anladım.bi tane format dosyası oluyor 4mb civardında,2. olarak versiyon os dosyası oluyor 8mb civarında. birde 120mb cevarında fabrikasyon seslerin ve ritimlerin bulunduğu restorasyon dosyası oluyor. o 120mb dosyayı yüklemezsen ritimler yarım yamalak çalıyor set yüklesen bile. sesler hiç çıkmıyor.

120 mgb pkg dosyası olacak intro 1 e basılı tutun ve usb nizden bu pkg dosyasını yükleyin sonrada os 2.01 ya 2.02 olanı yükleyin

pa 800 os res v202 pkg dosyasını bulup 127 mgb olur daha sonra pa 800 v2.01 dosyasını yükleyeceksin orga ben buraya kopyala yapıştırdım yaptım ama olmadı üstadım birde zippy den deneyim ordan indireceksin usb ye alıp orga takacaksın org kapalıyken intro 1 e basılı tutup açacaksın ve usb den ilk önce os res pkg dosyasını yükleyecek daha sonra gene kapatıp intro 1 e basılı tutup açacaksın usb den v2.01 i yükleyeceksin o kadar bende yapmıştım setleri silerken hepsini silmişim telaşlanma

zipyshare yüklüyorum yükleme bitince adres verip indirirsin üstadım os res dosyası öbür versiyon dosyasınıda siteden bulabilirsin hangisini istersen onu yükle 2.01 2.02 tercih senin

buyrun bu dosyayı yükleyin orgunuza tamamdır