• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa 800 yaman43 set

• Konbuyu başlatan Gorkem
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 11
  • Görülen : 5K

Gorkem

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Dinleyiciyim :)
ARKADAŞLAR EMO USB SET VE HASRET SET KARIŞIMI BİR SET BAZI RİTİMLERİN DURUMKİTLERİNİ DEĞİŞTİRDİM KENDİME GÖRE DÜZENLEDİM BİRAZ DAHA EKSİKLER VAR AMA İDARE EDER BEN KULLANIYORUM.DENEYİN BELKİ BEĞENİRSİNİZ... alıntı

Cevap: Pa 800 yaman43 set

paylaşımın için teşekkürler

LİNK yine kırık hocam...

s.a kardeş lınk gene kırık bı ılgılenırsen

hemşom kullansin millet

ARKADAŞLAR EMO USB SET VE HASRET SET KARIŞIMI BİR SET BAZI RİTİMLERİN DURUMKİTLERİNİ DEĞİŞTİRDİM KENDİME GÖRE DÜZENLEDİM BİRAZ DAHA EKSİKLER VAR AMA İDARE EDER BEN KULLANIYORUM.DENEYİN BELKİ BEĞENİRSİNİZ... alıntı

kardeşim bu seti ben yapmıştım zaten isminleri oynamışlar sitede var hatta set şerefsizlik yapmanın gereği yoq olan bir set bu zaten benim setim

kardeşim bu seti ben yapmıştım zaten isminleri oynamışlar sitede var hatta set şerefsizlik yapmanın gereği yoq olan bir set bu zaten benim setim
bu seti ben yükleyeli bir yılı geçti şerefsizliği yapan sensin adilik yapma isim değiştiren yok diğer siteleri incele bakalım yaman43 set ne zaman paylaşılmış adilik yapma biz paylaşımı seviyoruz arkadaşım herkez faydalansın sen kendi setini bi daha gözden geçir anlamadan dinlemedende yorum yapma bizim senin gibilerin yaptıklarına ihtiyacımız yokk