• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa 800 yardim

• Konbuyu başlatan han80
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 8
  • Görülen : 3K

han80

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Arkadaslar benim Pa 800 de emo set yüklü gercekten güzel bir set sorum ise rimt çalarken yankı yapıyor ozellikle yaylı seste biraz sirilti gibi bir şey var ses yankı yapıyor ritmin vuruşlarında yankı var bu yankı olayını nasıl giderebilirim.orgu yeni aldigim icin fazla kurcalamak istemiyorum neyi ne yapacagimi tam olarak anlatirsaniz sevinirim herkese saygi ve selamlar arkadaslar :)

Cevap: Pa 800 yardim

menü tuşuna basın effect kısmına girin ilk 2 kutucuk ritimlerin efektlerini ayarlar.alttaki diğer 2 kutucuk ise seslerin efektlerini ayarlar oradan değerlerde oynama yapın ve sağ üst köşedeki tırnaktan wrıte current style olması lazım evet deyip kaydedin.

Dediğini aynen yaptım bayağı bir degisiklik oldu teşekkürler yanliz ufak bir soru daha yaylı ses de ve ney sesinde sirilti var neden acaba seslerin ayarindami bir problem var emo set tenmi kaynaklanıyor yada pa 800 demi problem olabilir acaba eğer ses ayarı yapilabilir mı ?

Dediğini aynen yaptım bayağı bir degisiklik oldu teşekkürler yanliz ufak bir soru daha yaylı ses de ve ney sesinde sirilti var neden acaba seslerin ayarindami bir problem var emo set tenmi kaynaklanıyor yada pa 800 demi problem olabilir acaba eğer ses ayarı yapilabilir mı ?

hocam format atıp seti tekrar yükleyin,eğerki hala yapıyorsa başka set deneyin,yine aynısını yapıyorsa orgta teknik bi sorun olabilir,aşağıdaki linki tıklayın pa 800 ile gerekli tüm bilgiler mevcuttur,

Umarım ram yanması olayı değildir

Umarım ram yanması olayı değildir

ram kolay kolay yanmaz hocam,pa 800 de çoğu sorunlar formatla giderilir,

pa 800 e uzun zaman format atmayıncada seslerde bozulmalar oluyor,format atınca düzeliyor,seslerde bozulma olunca aklımıza ilk gelen ram yanması oluyor tabiki ama inşallah ramda bi sıkıntı yoktur

hacam os 202 yi yuklesek olurmu ?

os2.1 16 dk dır. 2.2 yüklerseniz bazı ritimleriniz çalışmaz.ayrıca pa800 güçlü bir efekt katına sahip olduğu içineğer set bir ustanın elinden çıkmamışsa toplama ise pek çok ayarsızlık vardır kesin. siz ilgili videolar ve paylaşılan bilgileri takip edip ses editleme konusunda kendinizi geliştirmelisiniz.Böylece kendi kulak zevkinize göre ses performansları elde edersiniz.

hocam update yaptim os dosyasini yukledim ve tekrar emo seti yukledim durum gene ayni heralde teknik bir sorun var