• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa 800 yardım

ibrahimturkmeneli

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
roland g600
arkadaş lar pa800 alcam güzel bi alet buldum fakat performas seslerde bir kaç tanesinde sesler bozuk çıkıyor (bağlama-4tellibağlama-elektrobağlama) sample seslerde bi sorun yok ,alette başka hiçbir sorun yok bu arıza neden kaynaklanablir yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

Cevap: pa 800 yardım

Sample kalitesi düşük olabilir.Çünkü sağlam olsa da aslında tınısından kaynaklanan frekans sesleri olabiliyor.Gerçekten bozuksa ram yanmıştır.Çünkü ram ile sıkıntısı olan arkadaşlarda yanlış hatırlamıyorsam ilk sıkıntı, bağlama seslerinde başlamıştı.Hangi setin yüklü olduğunu öğrenirsen buradan o seti kullanan birine seslerin ismini ver ve ondaki duruma bak.O sesi ilgili arkadaş da kendi orgundan bulup bir incelesin.Ses aynı çıkıyorsa mesele yoktur.Hatta kontrolü yapan arkadaş sesi sana kaydedip gönderirse daha iyi fikir sahibi olursun.Senin istediğin klavye ile buradaki arkadaşın klavyesinin o sesleri aynıysa al cihazı git.