• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa 800 yardım

piyanist_ali1987

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
500tr
Selamunaleykum değerli üstadlarım. Sizlere birkaç sorum olacak yardımcı olursanız çok sevinirim.
1 hafta önce allah ın izniyle pa 800 aldım. Daha önce pa 500 kullanıyodum ama 500 ü a dan z ye iyice çözmüştüm. Ama 800 ün yorumları soruları ve sorunları baktığımda baya bi çok gözüküyo. öncelikle orgum 256 mb os 2.02 versiyon 603 seri numaralı bir alet. Sizce ram ve os olarak uyumlumu iyimi yani bunu demek istedim.
Ben düğünlere gidiyorum allah herkeze bol kazanç nasip etsin. Ama org da ben daha hiç bir şey yapmadım set ve ses vss vs.. Ritimler güzel fena değil üzerinde baktığımda 3 tane set gözüküyo daha çözmüş değilim açıkçası. 3 seti birdenmi kullanıyorum yoksa sadece 1 tanesimi aktif oluyo üzerinde onuda bilmiyorum.
Trakya müzik de paylaşılmış olan setlerden mesela albayrak modern set diyelim bunu indirsem istediğim ritim ve sesleri tek tek yükleme yapabilirmiyim bu alette. Ben bu işlemi 500 de yapıyordum 800 de de yapabilirmiyim abilerim.
Bir de forumlarda bir şey okudum aklıma takıldı. Bu os 2.02 versiyonu aldığım arkadaşdan yedeğini almak zorundamıyım nasıl bir şey bu hiç bir şey anlamadım doğrusu. Aldığım kişi bana böyle bir şey demedi ve bende tabi bilmiyordum böyle bir şeyi.
Yardımcı olursanız çok sevinirim değerli üstadlarım allaha emanet olun

Cevap: Pa 800 yardım

klavye dtl de 256 mb yapıldı ise içine bir usb monte edilmiş olması lazım.orada zaten gereken dosyalar vardır...
hayırlı olsun...
bol kazançlar...

org açılışta 256 mb ram yazıyorsa içinde zaten yazılım olan usb vardır zaten arka tarafta flaş belleğin içinde aynı zamanda hdd görevi görüyor.benim tavsiyem mevcut seti silin albayrak seti yüukleyin daha sonra başka setlerden beğendiğiniz ses ve ritimleri eklersiniz ,ritimleri sesleri performans banklara sıralarsınız..bunu nasıl yapacağınız forumda bolca anlatılmıştır.youtubede ayrıntılı videoları var.hayırlı olsun.bu arada kaça aldınız

değerli abilerim üstadlarım çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için. öncelikle allah hepimize bol kazançlar helal kazançlar nasip etsin saolun. orgun içinde dediğiniz gibi os dosyası ve gereken dosyalar mevcut . media tuşuna bastığımda sol altta hd yazıyor ordan korg user mı neydı tam hatırlayamadım ama orda bir mevcut dosyanın içinde var sürüm olarak. bu dosya bana her zaman lazımmı olacak abilerim öyle dediler bana. ne gibi her zaman lazım olabilir bir kaç örnek verip aydınlatırsanız sevinirim.
bu arada isminizi bilmiyorum tellisaz orgu 4000 tl ye aldım ama hiç programa çıkmamış sadece evde kullanılmış bir alet