• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa 900 8. güncellemesi yayımlandı..

mrtuzn

Altın
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa 900
Pa 900 8. ritim güncellemesi yayımlandı..

900 ün 8 nci güncellemesi yayımlandı.Yeni ritimler eklenmiş.Korgun sitesinden indirebilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Pa 900 8. güncellemesi yayımlandı..

kardeş link verebilir misin bir de güncelleme ile neler değişiyormuş biliyor musun teşekkürler

900 ün 8 nci güncellemesi yayımlandı.Yeni ritimler eklenmiş.Korgun sitesinden indirebilirsiniz.

Kaç ritim eklenmiş acaba ve bu ritimler nelerdir bilginiz varmı?

yeni bir güncelleme değil. sanırım 2 ay kadar önce çıkmıştı bu güncelleme. yanılıyormuyum?

Bir karışıklık olmasın.Açıklama yapayım.Arkadaşlar, yayımlanan os güncellemesi değil.Yayımlanan version 8. Bununla toplam 8 adet yeni ritim eklendi.Ritimleri aşağıya yazıyorum.Korg türkiye sitesinden versiyon 8'i indirebilirsiniz.

1- Sufi THM Karma

2- Sufi 5/8 THM

3- Sufi Pop V08

4- ASM Antep Halebi

5- ASM Halay v08

6- ASM Bablekan 6/8

7- 8/8 Halk orhan

8- Malfouf ORHAN

Moderatör tarafında düzenlendi:

pa900 kullanan arkadaşlara sorum olacak. şuan pa800 kullanıyorum ama pa900e heveslendim. pa900 alsam arada bariz bi fark varmı değiştirmeme değermi? tesisatta daha güçlümü ses çıkışı?

muzik38 arkadaşım forumda bir çok yerde bu konu hakkında bilgiler, kıyaslamalar var. Benim görüşüm 800 ile 900 kıyaslanıcak aletler değil 900 teknoloji olarak 800 bakarak ileri bir cihaz, gerek ses kalitesi gerek donanım açısından tesisattada bu farkediliyor. Yanlış anlaşılmasın ben burda 800'üde kötülemiyorum sonuçta 800'de ilk çıktığı dönemlerde ve takip eden yıllarda en iyi cihazlardandı ekmeğinide yedik ama zaman ilerliyor hergün yeni tasarımlar, teknolojiler çıkıyor bu nedenle 900'ün üstün olduğunu söylüyorum. Şayet müzik mağazasında canlı olarak dinlersen sende farkedersin bunu. Sağlıcakla kalın.

900 gerçekten mukemmel bir alet sadece kasası pa500 yada 800 kasasından yapılsaydı süper olurdu teknolojik olarak asla 800 ile kıyaslanamaz benim fikrim 3x in hoparlörlü versiyonu bence

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

Geri