• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

PA 900 de ses değştirince koma gidiyor. Çözüm nedir?

Cevap: PA 900 de ses değştirince koma gidiyor. Çözüm nedir?

Ritmi seçip "Record" tuşuna bastım. Sonra "Menu" ye bastım ve karşıma soldan sağa

"Event Edit" "Style Edit" "Style Element Track Control"
"Style Element Chord Table" "Style Track Controls" "Import"
"Export SMF"

Buradaki tüm fonksiyonları denedim ama yapamadım. Bu menüye göre tam olarak izlemem gereken yol nedir?

style element track kontrol de tek tek volume ayarı çekiyorsun variasyonlar arası değişimi vaiasyon tuşlarından yapıcaksın..

arkadaşlar öncelikle herkese hayırlı akşamlar bende geçen hafta pa 900 ailesine katıldım :) malum bir set yükeldik herşey güzel ama bazı çözemediğim eksikleri var.. yardımcı olursanız sevinirim.... Sesi kumanda edeceğim ASSIGNEBLE KNOP tuşuna nasıl ataya bilirim 2.si ben mi üzeri çalışyorum ve transpoze yaptığımda sesler kayıyo.. şimdiden teşşekkür ederim

recorda basmana gerek yok normal ekranda üst tırnaga tıkla en alttaki seçengi tıkla yesle tmm dır ritime verdiğin ayar aynen kaydedilir

sorunu bilen arkadaşlar yardımcı olurmusunuz

Ritmi seçip "Record" tuşuna bastım. Sonra "Menu" ye bastım ve karşıma soldan sağa

"Event Edit" "Style Edit" "Style Element Track Control"
"Style Element Chord Table" "Style Track Controls" "Import"
"Export SMF"

Buradaki tüm fonksiyonları denedim ama yapamadım. Bu menüye göre tam olarak izlemem gereken yol nedir?
ritimi ayarla normal ekrana gelsağ üsteki kilide dokun
write performance
write single touch settin
write currentstyle settin>>>> bunu seç ok yle tmmdır
solo track
ri,tim oldugu gibi kalır değişmez artık istersen inroylada kaydedebilirsin yalnız intro nun ışı yanmalıdır