• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa 900 e mp3 yükenir mi

Güneşal

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
yok
Pa 900 e usb den MP3 yüklenir mi ( ör: kolbastıyı usb den Pa 900 e kaydedebilir miyim? Cevap için şimdiden teşekkürler

Cevap: Pa 900 e mp3 yükenir mi

soruyu pek anlamış değilim ama mp3 900 un neresine kaydetmeyi düşünüyorsunuz alet zaten mp3 okuyor

Cevap: Pa 900 e mp3 yükenir mi

soruyu pek anlamış değilim ama mp3 900 un neresine kaydetmeyi düşünüyorsunuz alet zaten mp3 okuyor
Klavyenin içinde SD kart ve Korg Disk Olmak üzere iki adet hafıza var oraya kayıt edebilir böylece usb bellek takmadan mp3 leri kayıt edip çalmayı düşünüyordur anladığım kadarıyla!..

mp3 ler sadece harddisc i olan orglara yuklenir,pa900 de boyle birsey yok yani yuklenemez...mecbur flashbellekten okutacaksiniz...

mp3 ler sadece harddisc i olan orglara yuklenir,pa900 de boyle birsey yok yani yuklenemez...mecbur flashbellekten okutacaksiniz...
barış abi bi yanlışın olmasın. ben 900 kullanmadım 600 kullandım pa600 de orgun hafızasına mp3 yüklenebiliyordu ki pa900 de farklı olacağını sanmıyorum 900 ün hafızasınada yüklenebilir

pa600 de sd karta mp3 yüklenmiyor sadece setlerini yükleyebilirsin

orgun hafızası dediğiniz yer zaten sd kart olan kısım üstad.

PA 900 e tabiki MP3 yüklenir. PA900 fabrika çıkşı hafızalı vede MP3 okuyabiliyor. Orgun başında olmadığım için izah edemiyorum. Ama benim orgda İstiklal Marşından tutunda ne var ne yok 250 kadar MP3 şarkı yükledim. vede hiçbir sıkıntırsı yok. Saygılarımla