• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa 900 e mp3 yükenir mi

barış abi bi yanlışın olmasın. ben 900 kullanmadım 600 kullandım pa600 de orgun hafızasına mp3 yüklenebiliyordu ki pa900 de farklı olacağını sanmıyorum 900 ün hafızasınada yüklenebilir
Ilkerim cok kucuk bir hafizasi var,2veya 3 tane mp3 yukleyebilirsin,sadece flashbellekten okutuyoruz,arkadaki sdcard sadece Cuneyt hocanin ce setini gorur,onun haricinde hicbir sd karti gormez ve okumaz...

PA 900 e tabiki MP3 yüklenir. PA900 fabrika çıkşı hafızalı vede MP3 okuyabiliyor. Orgun başında olmadığım için izah edemiyorum. Ama benim orgda İstiklal Marşından tutunda ne var ne yok 250 kadar MP3 şarkı yükledim. vede hiçbir sıkıntırsı yok. Saygılarımla
Kardes sen 250 mp3 nasil yukledin?nereye yukledin?Bir aciklada bizde bilelim...

önce bir yazıcı kablosu almanız lazım vede tabiki bir laptop veya bilgisayarınız olacak. Daha sonra orgun arka tarafındaki girişe bu kabloyu ve diğer ucunu laptop a bağlamanız gerekiyor. Daha sonra ORG üzerindeki MEDİA tuşuna basarak org ile laptopu ENABLE bölümünü DİSABLE yapmanız lazım ki bilgisayardaki MP3 dosyalarınızı göresiniz. yoksa kesinlik le bilgisayarınızı bağlayamazsınız. daha sonra bilgisayarınızdan orgun 2 adet hafızasını görebilirsiniz. bunları dolduruncaya kadar kopyala yapıştır yapın. ORGUMU depoya kaldırdığım için tam ayrıntıları yazamıyorum. saygılarımla

Arkadaşlar ben Pa300 kullanıyorum ve mp3 yükledim. Hemde çok sayıda yükledim. Aletin ram hafızasıyla karıştırmayın. Bu tarz işler için ayrı bir hafıza var. Bende tesadüfen keşfettim bir video çekip paylaşırım. Tartışmayın

Ben Pa3xLe'de bizzat denedim Org'un Harddiski' 1GB ve 4 GB SD Card Olmak üzere iki adet hafıza vardır.

Ben yüklenmiyor biliyordum ama arkadaşların açıklamaları yükledikleri yönünde .zaten benim içinde çok önemli olmayan bir durum orgu aldığım zaman uğraştım baktım kabul etmedi bende gitiim çok küçük boyutlu 16 gigabayt usb aldım devalım takılı duruyor belli bile değil takılı olduğu

gayette memnunum

Ilkerim cok kucuk bir hafizasi var,2veya 3 tane mp3 yukleyebilirsin,sadece flashbellekten okutuyoruz,arkadaki sdcard sadece Cuneyt hocanin ce setini gorur,onun haricinde hicbir sd karti gormez ve okumaz...
birrkadaşlar herkes birşey yazmıs yanlış dogru bilmeden ce kartı sd kartı istersenız sokun oraya 16 gblik kartı takın alet okuyor ben denedim sıkıntı yok

Arkadaşlar ben Pa300 kullanıyorum ve mp3 yükledim. Hemde çok sayıda yükledim. Aletin ram hafızasıyla karıştırmayın. Bu tarz işler için ayrı bir hafıza var. Bende tesadüfen keşfettim bir video çekip paylaşırım. Tartışmayın
Video'nuzu bekleriz.