• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa 900 İLE hasretinden yandı gönlüm

• Konbuyu başlatan sinan
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 8
  • Görülen : 2K

sinan

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
MERHABA PA 900 İLE ÖYLESİNE BİR DENEME YORUMLARINIZI EKSİK ETMEYİNİZ İYİ DİNLEMELER.....HADİ BAKALIM ŞİMDİ PA 900 ZAMANI

Cevap: Pa 900 İLE hasretinden yandı gönlüm

Sinan hocam elinizde 900 seti varsa paylaşabilrmisiniz
tşkler

evet şuanda gerçekten pa 900 için elimdeki seti uyarlıyorum ama emin olun aynı set pa 900 da bambaşka bir hal alıyor bittiği an paylaşıcam aceleye gelmesini istemiyorum çünkü pa 900 de set uyarlamak gerçekten kolay olmuyor mesala bir başka kılavyenin yine pa veya x serilerinin setide olabilir anca PA 900 e seti yüklediğiniz zaman bazen vuruşlarda değişiklikler meydana geliyor dolasıyla piyasada olan setlerden pa 900 da performans almanız çok zor tabiki iş yapar ama bir pa 800 gibi ozaman PA 900 almanıza gerek kalmaz:))
şuanda PA 900 da istenilen saundu tam anlamıyla %70 aldım amacım bunu %100 yapmak buda hemen olmuyor çünkü cihazın üzerinde tefarruat çok fazla ince işcilik gerekiyor yani anlayacağınız zaten yakında piyasaya oturdumu öyle gider kimsede bunlarla uğraşmaz çünkü ayarlar sabitlenir dahada değişmez benimde amacım bu gerçekten pa 900 den en iyi saundu alabilmek ve dün bunu %70 oranında başardım Düne kadar bende PA 900 ile ilgili kaygılarım vardı
Bunu En İyi AS MÜZİK.ten Mehmet abim BİLİR.Ancak şuanda pa 900 çok iyi bir cihaz olduğunu size gerçekten söyleyebilirim

emeğiniz için tşkler benim de elimde 600Q te ye uyarladığım setler var var bir kaçını birleşt,irdim ama sound olarak pek fazla tatmin olmadım global den limiter ve master EQ de uğraşmama rağmen yine bazı ritimlerde bozuk sesler çıkmaya başladı sizin paylaştıgınız globalıda yükledi yinede bazı ritimleri düzünlerken arada bir bozuk sesler çıkıyor hayırlısı bakalım bişeyler yapamaya çalişyoruz inşallah olur diye düşünüyorum birde her sesi veya ritmi ayarladıgım zaman my setinge mi kaydetmek gerekiyor bu kaydetme işi başka şekilde olmuyormu yada writte current style setting den omuyor mu yada sesi ayarladıktan sonra write performance den kaydetmek gerekmiyormu bu şekil kaydediyom aleti açıp kapatıımı yine eski halini alıyor

bu demo güzel olmuş sinan ellerine sağlık,seslerde çok hoş ve yumuşak diğer demoya göre :)

daha iyi olucak dostum yola devam

elinize sağlık çok güzel bir demo.

Sinan hocam herseyiyle on numara,cok basarili buldum emegine saglik,bu sarkiyi cok aradim ama bu kadar temizini hic bulamadim eseri md yapip paylasma sansimiz varmi?

çok teşekkür ederim o sizin güzel yürekliliğiniz ben pa 900 satmadan önce yapmıştım şuan elimde pa 900 yok olsaydı inanaın sizi kırmazdım

saygılarla....