• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa 900 ile türkü

• Konbuyu başlatan sinan
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 9
  • Görülen : 3K

sinan

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
MERHABA CANLAR ARTIK PA 900 İLE ISINMA TURLARI GERİDE KALDI PA 900 ÜZERİNDE RİTİM ve SESLERDE EDİTLEMELERE BAŞLADIM DİNLEYİP YORUM YAZIN ÇÜNKÜ BUNA TÜM PA 900 CÜLERİN İHTİYACI VAR :)) SET YAKINDA GELİYOR ÇALIŞIMDA EKSİKLİKLER VAR ZATEN HIZLI ŞEKİLDE YAPILMIŞ BİR DEMODUR SADECE RİTİM VE SESLER İÇİN YORUMLARINI BEKLEMEKTEYİM

LİNK AŞAĞIDA

Cevap: Pa 900 ile türkü

MERHABA CANLAR ARTIK PA 900 İLE ISINMA TURLARI GERİDE KALDI PA 900 ÜZERİNDE RİTİM ve SESLERDE EDİTLEMELERE BAŞLADIM DİNLEYİP YORUM YAZIN ÇÜNKÜ BUNA TÜM PA 900 CÜLERİN İHTİYACI VAR :)) SET YAKINDA GELİYOR ÇALIŞIMDA EKSİKLİKLER VAR ZATEN HIZLI ŞEKİLDE YAPILMIŞ BİR DEMODUR SADECE RİTİM VE SESLER İÇİN YORUMLARINI BEKLEMEKTEYİM

LİNK AŞAĞIDA

ellerine sağlık sinan
sanki sesler biraz cırtlamış gibi,yani kulakları tırmalar.biraz yumuşatırsan çok güzel olur bence,
tabi bu benim görüşümdür,geçenki yapmış olduğun zurna çok güzeldi editi çok güzel yapmışsın çok beğendim,bu demoda türkü için sesler biraz sert ve cırlak olmuş kanısındayım,belki kendin bilerek sert ses yazdın ama yinede güzel emeğine sağlık

ellerine sağlık sinan
sanki sesler biraz cırtlamış gibi,yani kulakları tırmalar.biraz yumuşatırsan çok güzel olur bence,
tabi bu benim görüşümdür,geçenki yapmış olduğun zurna çok güzeldi editi çok güzel yapmışsın çok beğendim,bu demoda türkü için sesler biraz sert ve cırlak olmuş kanısındayım,belki kendin bilerek sert ses yazdın ama yinede güzel emeğine sağlık

haklısın dostum bu tür fikirleri daha iyi şeyler ortaya çıkarmamaızı sağlar

bağlamalar güzel olmuş elinize yüreğinize sağlık

ritm harika ama sesler türkü için iyi seçim değil macun seslere benzemiş zafer arkadaşın dediği gibi daha yumuşak olmalı bence bağlama da güzel olmuş ayrıca.

o ses mey sesi aslında ama bence biraz daha editlemek gerekiyor sanırım

mey ama meye benzememiş onu anlatmaya çalıştım cırtlak bir ses olmuş

Evet biraz daha editlemek gerekli diye düşünüyorum

aynen öyle usta mey ellerinden öper
:D