• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa 900 kayıt

PSRozzy

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
PSR A-2000
arkadaşlar pa 900 ile mıkrafon kayıdı yapmak ıstıyorum bu konuda yardımlarınızı bekliyorum kayıt etmeyı yaptımda mıkrafonla okuyorum kayıtta mıkrafon sesı gelmıyor..

Cevap: pa 900 kayıt

o zaman orgun kolonlarından da gelmiyodur....micrafonu orgun arka tarafında audio in yazan kısımda left'te tak..
usb nin altında mic setting yazan bölümdeki mic düğmeciği kapalı iken (ışığı sönük) mik volumu sonuna kadar aç...mirofana şarkı söyleyeceğin ses seviyesinde '' ses ses ses '' derken ,mikrafon kablosunu taktığın kısmın yanında gain düğmesi var onu çevirerek, mic setting böümünde audio yazısının altındaki ışığı kontrol et sarı yada kırmızıya döndüğü an gain i biraz kısıp onu yeşilde bırak...yine ses ses ses derken mic setting bölümündeki mic volumu isteğin kadar aç.....bu kadar..

orgun kolonlardan geliyor mıkrafon sesi.fakat tam olarak nereden olacağını siz biliyorsanız yazarsanız makbule geçer?

globale bas audio&videoya gir, ekranda altta mp3 speakrs a tıkla speakers ''on'' kutusunu içine tıkla kırmızı olsun.ondan sonra çıkış yap ve dene .büyük ihtimal sorunun buradandır..

sorun kayıtla ilgiliydi arkadaşlar shift recordtan hallettim sağolun.