• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa 900 maxx audio

iselcenli

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg PA900, keman, bağlama, org
Pa 900 de maxx audio özelliği var mıdır? Yoksa da çok önemli bir eksiklik midir? Bilen arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim iyi forumlar..

Cevap: Pa 900 maxx audio

maxx audio için şu an derinlemesine araştırıyorum,gerekli olup olmadığını söylemek için çok erken.Bende pa 3x Lee alacağım fakat maxx audio fonksiyonu yok,ses sürgüleri yok,arada ki farkı dinleyerek anlamaya çalışıyorum,değişik setler kullanıyorum.Tecrübelerimi kısaca şöyle aktara bilirim,kendi setimi yaptım(hemde pa 600 qt de).seslerin güzelliği ve doğallığı kullandığımız sampling seslerde gizli,birazcık edit,tonlama vs.çok fark yaratıyor.

pa 900 de maxxaudio fonksiyonu yok

max audio pa900 de yok biliyorum. ama gereği yok. ihtiyaç da yok. Max audio 3x de de ihtiyaç değil. çünkü zaten çok fonksiyonel esnek ekolayzer var. artı olarak max audioyu açınca ortalık savaş alanına dönüyor. Bu bahsedilen korgun cihazllarında 1x den sonrakilere,...... tüm upper lovver layerlerin alayının ekolayzer ayarı var 1... yine aynı şekilde tüm upper lovver lere efext kanalı ayrı ayrı var 2..... tüm davul+per+bas+acc ler olmak kaydı ile hepsine ayrı ayrı ekolayzer ve efekt kanalı var 3... cihazın geneline bir ekolayzer var 4.... e artık max audioya ne ihtiyaç var bilmem. anlıyacağınız hiç gere yok. hatta korgta genel ekolayzere ihtiyaç yok,şayet bahseddiğim kanalları tek tek tonlarsanız. Çünü hepsi açık olunca cihazda tesisat seçiyor tabir edilen olaya sebeb olabiliyor.

Maxx gereklilik degil ama ekstra bi guzellik. 800 yada 900 le kiyaslarken daha iyi anlarsiniz. İcerisine gomulu bir ekolayzer var ve istedigin gibi ton ayari yapabiliyorsun. Bence guzel. 3le yerine direk 3x tavsiye ederim

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri