• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa 900 pıch bend yanı siyahlanması

• Konbuyu başlatan nota65
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 9
  • Görülen : 3K

nota65

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
evet
arkadaşlar pa 900 pıchbend yanı siyahlamaya başladı bu olayı daha önce ketron sx3000 de görmüştüm şimdi kasanın yan tarafında siyahlanmalar başladı elimi koyduğum yer özellikle siyahlanıyor bu olay nasıl olacak boyanacakmı yoksa garantiye girermi fikri olan varmı arkadaşlar

Ekli dosyalar

• Fotoğraf0053.jpg
    Fotoğraf0053.jpg
    91 KB · Görülen: 235
Cevap: pa 900 pıch bend yanı siyahlanması

5000tl ye alet satiyorlar,su boyanin haline bak yazikya? bu millet ot basindan toplamiyor parayi?

Evet maalesef tırtıklı olduğu için tam yapışmıyor

kalitesiz işçilik en sağlam boya pa80de var pa500 pa800 hemen soyuluyo

İnsan terinin deforme etmeyeceği boya yok.

Moderatör tarafında düzenlendi:

plastik sektöründe çok daha dayanıklı hammaddeler var elbet fakat olay tamamen ticari...

plastik sektöründe çok daha dayanıklı hammaddeler var elbet fakat olay tamamen ticari...

Biraz daha dayanıklı malzemeden yapılabilir ama pianistin bu kadar pich benderi kullanacağını ve dolayısıyla bir elin devamlı org üzerinde durmasından terleyerek deformasyon yaratacağını tahmin edemezler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Biraz daha dayanıklı malzemeden yapılabilir ama pianistin bu kadar pich benderi kullanacağını ve dolayısıyla bir elin devamlı org üzerinde durmasından terleyerek deformasyon yaratacağını tahmin edemezler.

aynen öyle hocam 2yıl önceki sattığım 0 ayarındaki pa500 ü bugün tanıyamadım 2kere pichbend değişmiş 3,kez yaptırmamış pichbend kırık duruyo el izi dolu alet sanatcı odasında dolapta alet duruyo:D

Benim pa900 dede biraz oldu. Amaan napalım başkada sahnede elimizi koyacak yer yok ki çalışan herşey zamanla eskiyecek bu da eskirse eskisin 2. eli de 4300 edeceğine 4100 etsin her derde kafa yoruyoruz bunada mı yoralım :D

üstadım plastik rengini de ne zaman kendi rengine çevirirlerse bu problem ortadan kalkacak 1.5 yıldır 600 kullanıyorum inanın daha renginde bile atma olmadı yok 600 şöyle böyle diyorlar hayır ben yıllarca roland kullandım roland da eski rolandlara bakarsanız pilastiği siyah boyasıda siyah olduğundan rengindeki atma olsada sırıtmıyor altdan bence sıkıntı güzel görünsün diye üzerine farklı renge boyanmış olmasından kaynaklanıyor pilastik boyayı fazla kabul eden bir madde değil o nedenle alt pilastik rengininde asıl olması gereken üatdeki kurşini renge uygun olarak pilastik ham iken daha org olmadan kurşini olarak çıksa daha sonra kurşini olarak boyansa bunları yaşamazsınız arkadaşlar

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 17 68.0%
  • Kararsızım

Oy: 7 28.0%
  • Hayır

Oy: 1 4.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri