• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa 900 ritim toplama problemi

piyanist yaman

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg pa 900
Selam arkadaşlar benim org dugun de çalarken iki oldu ritmi stopluyor alet aktif tekrar start yapınca çalıyor sebebi konusunda bilgi sahibi olan varsa yardımcı olabilirmi

Cevap: Pa 900 ritim toplama problemi

Konu basligi ritim stoplama yani kendisi kapaniyor

Senkop açıktır

Hayır sencop açık değil düğünün ortasında herşey normal iken ritim benim arzum dışında kendi kendine duruyor

Kötü bir durum bu sıfırmı aldınız?Sıfır aldıysanız garantiye gidecek

Ben sıfır altımda yılbaşında iki sene dolmuş garanti iki yıl dimi

Ritim durması konusunda yardımcı olacak arkadas varmi

bazı loop seslerde yada uyumsuz datayı çalarken cihaz donabilir ,karşılaşmış olduğunuz soruna hiç rastlamadım. önce seti media-save- all seçenekleri ile kaydedin sonrasında yine media-utility factory restore yapın ve başka bir set deneyin aynı sorunu yaşarsanız bu dosyayı indirin ve zipten çıkardığınız restore dosyasını flash diske kopyalayın cihazı intro1 basılı tutarak açın system update yazısı gelince intro1 i bırakın factory
restoreden sonra sıkıntı yaşamış olduğunuz seti tekrar yükleyip deneyin eğer devam ederse servise götürün sorun donanımsal olabilir.

Çok basit cevap olacak ama bende pa 600 var start stop tuşu yumuşak olduğundan bazen kenarına takılıp basılı gibi duruyor bendede bir kaç defa yaptı baktım ki start stop tuşundan kaynaklı,birde böyle dikkat edin,saygılar..

Yardımlarının için teşekkürler deneyip görelim inşallah yapmaz insan kötü oluyor