• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa 900 roman havası

• Konbuyu başlatan cabbaar
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 7
  • Görülen : 3K
Cevap: pa 900 roman havası

eline sesine sağlık reis.

teşekkürler hocam ellerine sağlık,demoların devamını dileriz,
pa900 demoları özellikle çok önemli yeni klavye olduğu için,araştıran eden çok oluyor

pa900 le ilgili hc bır söz yok pa900 mü acaba org

pa900 le ilgili hc bır söz yok pa900 mü acaba org

kayıt pa900 ile ve kendi üzerine kaydedilmiştir,kendi kayıt kalitesini ölçmek amacıyla yaptığım bir kayıttır.pa900 alıcak veya araştıran arkadaşlara tavsiye ederim.pa 800 orgumu satıp aldım iikide almışım bütün beklentilerime şu an karşılık veriyor..

kayıt pa900 ile ve kendi üzerine kaydedilmiştir,kendi kayıt kalitesini ölçmek amacıyla yaptığım bir kayıttır.pa900 alıcak veya araştıran arkadaşlara tavsiye ederim.pa 800 orgumu satıp aldım iikide almışım bütün beklentilerime şu an karşılık veriyor..

bende dün pa900 aldım pa800 ümü satıp aldım roland e70 g600 yamaha 1000 korg pa55 pa80 pa1xpro pa800 kullanan biri olarak söylüyorum aleti şiddetle tavsiye ederim soundlar çok net temiz tane tane ben bu kaliteyi beklemiyordum gerçekten çok iyi alet menü geçişleri hızlı yükleme hızı çok iyi ses kalitesi klavyesi mp3recorder herşeyiyle şuanki piyasadaki en iyi f/p aletidir

saygılarımla

Aleti pa800 le kıyaslamayın arkadaşlar pa800e göre çok fazla üstün bir cihaz pa900 pa3xle kıyaslayın bence

saygılarımla

mehmet ya bir ricam olcak ya ben bu sitede ka senden burdayım kimseye bir sey yaptıramıyorum benmiyim kötu burdaki insanlarmı anlamadım kardeşim ya altarafı bir cancazım istedim ben tepeckten murat ben piyanist felan degilim sadece cancazımın alt yapısını istiyorum fark etmez yani pa900 veya pa800 de olabilir tulumbacıda ola bilir alt yapısı munkunse yaparsan allah razı olsun yapmasanda allah razı olsun ben bu alt yapıları evde sara hasta bir kızım var ona söylüyorum kardeşim belki burdaki kişiler yanlış anlıyordur vallahi yamin ederim hasta artık yeminde etmeye basladım