• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa 900 Sound Sorusu

Bekir Aktas

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg pa900 ve Kanun
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=E7DzDqam51c]korg pa 900 demo video - YouTube[/ame]

Arkadaslar Pa900 de bu soundu yakalayabılme imkanımız nedir Bana diger tanıtımlarda bu kadar iyi gelmemıstıde

Cevap: Pa 900 Sound Sorusu

bu sound için midi çıkısından tyros 4e baglamak lazım heralde.Pa900 de boyle sound var mı?:D

valla bende anlayamadım onun ıcın Sordum Korg Kullanan arkadaslar yorum

Bunlar ince ayarlar dahil her ayarı yapıp kaliteli bir pa system kullanılarak çekilen tanıtımlar mesela ce set emo set vs setlerin demolarına bakın hayran kalırsınız iş usb yi alıp kullanmaya başlayınca aynı soundları yakalamak istersiniz ama bir türlü olmaz pa 900 içinde pa 3x içinde geçerli tek şey var ki oda limiter eq vs ince ayarlar için manyak kafa yormanız ve vakit harcamanız ggereir ki süper bir sound elde edebilesiniz.

Bunlar ince ayarlar dahil her ayarı yapıp kaliteli bir pa system kullanılarak çekilen tanıtımlar mesela ce set emo set vs setlerin demolarına bakın hayran kalırsınız iş usb yi alıp kullanmaya başlayınca aynı soundları yakalamak istersiniz ama bir türlü olmaz pa 900 içinde pa 3x içinde geçerli tek şey var ki oda limiter eq vs ince ayarlar için manyak kafa yormanız ve vakit harcamanız ggereir ki süper bir sound elde edebilesiniz.

İstedigim bir cevap oldu tesekkur ederım hocam

aynen katılıyorum.iş sadece orgta bitmiyor aslında tessat da kaliteli olursa çok daha iyi olur,tessat adi olduktan sonra org kaliteli olmuş neye yararki,
örnek verirsek
orgu değişik 4 tessata bağlayın hepsinden ayrı değişik tonlar çıkıyor,biri boğuk çıkıyor biri kaliteli çıkıyor,biri tam net çıkmıyor ama kaliteli tessatta daha güzel çıkıyor,tessatda çok önemli özelliklede kalitesi