• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

PA 900 YENİ OS v1,10 ÇIKMIŞTIR.

• Konbuyu başlatan sinan
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 16
  • Görülen : 6K
Cevap: PA 900 YENİ OS v1,10 ÇIKMIŞTIR.

DENEDIM ARKADAŞLAR SÜPER OLMUŞ
Pa 3x leri simdi kaliteli halinde okuyor basdan, cat pat diye ses geliyordu
Aslında os sahesinde Kalitenin üzerine Kalite eklemisler
SÜPER....
Mükemmel jaaa :))))

Bana katılan var mi ?

Korgpa.com da 1.10 O.S. ile ipad / android bağlantıları diye ing. yazmışlar. Bunun anlamını, gerçekten bağlantı yapılırmı bilen varmı arkadaşlar.
Teşekkürler.

Korgpa.com da 1.10 O.S. ile ipad / android bağlantıları diye ing. yazmışlar. Bunun anlamını, gerçekten bağlantı yapılırmı bilen varmı arkadaşlar.
Teşekkürler.

evet öyle yazıyor ama ben bayaa kurcaladım nasıl olacak çözemedim o işi.

evet öyle yazıyor ama ben bayaa kurcaladım nasıl olacak çözemedim o işi.

Teşekkürler...machin_designer
Bende epey uğraştım. Ama olmadı.
Sanıyorum Android için *.apk yazılım yapacaklardır.

selam yeni versiyonu yükleyince alet sıfırlanıyor herhalde ama benim elimde aletin üzerindeki kayıtlı set mevcut değil aleti sıfır lamadan üzerindeki seti usb ye nasıl kopyalayabilirim. yardımlarınız için teşekkür.:)

selam yeni versiyonu yükleyince alet sıfırlanıyor herhalde ama benim elimde aletin üzerindeki kayıtlı set mevcut değil sıfır lamadan üzerindeki seti usb ye nasıl kopyalayabilirim. yardımlarınız için teşekkür.:)

Sadece OS u yüklersen setin sifirlanmaz ama sen yedeğini al USB bellek tak orga media ya bas ekranın altından saveye dokun ALL a dokunarak sec save to ya dokun disk in ustunde save var tirnagina dokunarak ac usb yi sec new set e dokun isim ver ok de ok de kayit edecek sonra osu yukle setine bisey olursa yine media load dan usb deki kaydettigin seti load edeceksin kolay gelsin saygilar.

evet sıfırlanmıyor, bende sıfırlanır zannettim ama setim aynen duruyor, bende yıllardır yamaha kullandığım için çok yabancıyım bu alete çok zorlanıyorum Türkçe kullanım klavuzu da çıkmadı kutusundan programsal konuda çok iş var, yanlış bişey yapıp bozucam diye korkuyorum, tane tane ses ritim yükleme konusunda videolu veya resimli paylaşım yapacak arkadaşlar varsa veya yabancı dil kullanım klavuzunun Türkçesi olan arkadaşlar paylaşırsa çok memnun olurum.