• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa 900 yolda geliyor 256 mb ram lı hemde :)

Cevap: pa 900 yolda geliyor 256 mb ram lı hemde :)

alın alın abiler... parayı çok kazanıyonuz nasıl olsa .. verin veriştirin aletlere paraları...yoksa korg yamaha ne yiyecek :)

arkadaşlar ben sizleri anlamıyorum elinizdeki aletlerden memnun değilmisiniz değilseniz niye aldınız bir dedikoduyla yok fiyatı şu olur yok bu olur yok ram 196 yok 256 olacakmış yok üstünde hoperlörü varmış eee bu özellikler zaten klavyelerde vardı ne diye birdaha konuşuluyor bu mevzuular anlamış değilim bana göre bunlar özellik değil zaten korg akıllı bizlerin yenilik tutkusu olduğumuzu biliyor bir klavye çıkarıyor arkasından sıfır diye aynı klavyeyi allıyor pulluyor kasayı boyuyor 2 tuş ekliyor (o tuşlarında neye yaradığı önemli değil) birde fiyat çakıyor bizimkilerde hemen elindeki aleti 5 e aldıysa 3 e elinden çıkarıyor aynı aleti 7 e alıyor aldığı aletede eski kullandığı seti yüklüyor. eee noldu şimdi kime yaradı bu iş millet uzaya çıkıyor biz hala 256 rem konuşuyoruz sayemizde korg para kazanıyor valla eski aletleri mesela e70 vardı onu boyayıp yeni alet var dese denemeden dinlemeden paralar yatıp siparişler verilir bence KORG firmasına artık tepki verme zamanı geldi galiba

Valla duygularımı yansıtmışsın üstad..Ben şunu söylüyorum korg firması ses motorunu (Baştan aşağı tüm soundlarını) değiştirmediği sürece Pa 1000x çıksa da aynı tas aynı hamam setler hep regeneration temcit pilavı gibi ısıt ısıt ye.. :D

Yine Türkler Yine abartmalar yine olmayan fiyati yazmalar..:)))) :)) Allah akil fikir versin bizim bu millete birisi 5-6 bin yazmis.Durduk yere Eşşeğin aklına karpuz kabuğu koyuyorsunuz:)

izlemenizi tavsiye ederim

En az 5000 - 6000 olsun ki patlasın korg'un elinde :D

arkadaşlar yanlış bilgiler vermeyelim...
pa900 192 mb ram vardır..

Sizde para bol nasıl olsa alın alın 3gün sonra yok aleti kimse almıyo para etmiyo ilk başta elimizdekinin değerini bilsek

Buda videosu ve Türkce olarak ve de Cünety ERTAC tarafından anlatımı da var..:)

Yine Aziz Türk Milleti abartarak malzemenin fiyatını yukseltiyor:)
Buna da şükür 4000-5000 diyorsunuz..
Ya ilk açılışı 7000 liradan açsaydınız ne yapardık:))
Ne zaman? Eylül'de mi alıyoruz makineyi?
:)))

350 Euro ya Juzisound Kullaniyoruz 12GB sample ;)

Geri