• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

PA1X setler hakkında bilgi

piyanistyekta

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
yok
Arkadaşlar pa1x hakkında bana bi bilgi verirmisiniz nevale bulunmuyo diyolar o kadr çok sıkıntı oluyomu pa 800 den ses ve ritim olarak farkları varmı

Cevap: PA1X setler hakkında bilgi

aslında farklı değil tek sorun pa 1 x 32 mb pa 800 64 mb olması pa 1 x setlerını pa 800 globalı slıerek kullanabılıyoruz ama pa 800 setlerını pa 1 x te kullanamayız cunku ram pa 1 x 32 pa 800 64 mb zaten pa 1 x pıyasada son zamanlarını oynuyo korg uretmıyo pa 1 x oldukca ağır ve kalıtelı malzemeleri var ses ritm olarak saundu pa 800 bıraz ıyı okadar bence pa 800 al derım cunku pıyasanın en ışlenen alşetı o butun calısmalar pa 800

slm arkadaslar bende yenı pa1x pro aldım benım sıkıntım yenı ber set yukledıgım zaman cogu ses ve rtımler eksık gelıyor tam yuklemeyı anlatırsa cok sevınırım hd de bır cok set var ama sadece omer set tam anlamıyla calısıyor dıger setlerıde bu sekılde olaması ıcın ne yapmalıyım ılgılenen her yorumcuya tesekkur edıyorum..saygılarımla.

elindeki setler board destekli olbılı yda orgundakı boarda uyumlu degıldr hocam...

anladım pekı hocam orgun mevcut ustundekı hangı board oldugunu nasıl anlayabılrım tesekkurler...

evet arkadaslar gercekten pa1 x ve pa800 arasinda kalite ve saund farki cok pa 800 u verdim tekrar pa1x aldim sesleri harika zaten fiyat farkina bakarsak anlasiliyor kalitesi yani pa 1x tercih ederim slm,

bortlarda bir emo bort yava cevo diye biliyorum benim pax1 dek iemo bort

sevgili arkadaşlarım benim pa1x emo bortlu orgumun yüklemeleri yaptıktn sonra orgta ritimler var çalıyor ama klavye 30 saniye bazen 1 saat bazwen açılışta klavye sesi gidiyor sebebini bulamadınm yardımcı olursanız sevinirim

uper düğmesine bastıgımda geri geliyor ses ama fazla kalmadan geri gidiyor yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar

yakında macit set çıkacak 20 güne kadar seçme sesler kullanılacak ama başlangıçtayım en güzel ritim setli pa1x set hangisi sizce? bu arada emo bord satan varmı?

yakup atık sanırım kayserideydin pa1x imi ordan aldım helal olsun sevki beye sıfır gibi org verdi ha bu arada set için uğraşıyorum sample arşivimdeki tüm sampleleri yükledim userlerini yaptım yavaş yavaş performansa ekliyorum pa1x le uğraşan arkadaşlar gelin el birliği ile editleyelim işleyelim güncelleyelim editlemeyi ritim ve ses ile uğraşmayı bilmeyen arkadaşlarımızda faydalansın?