• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

PA2X DÜŞÜNÜYORUM (yardım)

Cevap: PA2X DÜŞÜNÜYORUM (yardım)

X serisi olsunda çamurdan olsun.;)

arkadaşlar hepinize teşekkürler,elime biraz nakit geçti inşallah alıcam bi aksilik çıkmazsa,olmazsa pa 500 tr yi satarız artık,pa 500 tr yide satmak istemiyorum açıkcası bakalım kendimi bi ayarlım,1 aya kadar almayı düşünüyorum,

2x i gönül rahatlıyla alabilirisn kardeşim.. aletin tek sıkıntısı led sonmesi başka sıkıntısı olmaz kolay kolay ama genede sen aldıgın aletin temizliğine ve sistemsel olarak iyi çalışıp çalışmadığına dikkat et... cihazı set yüklüyken kontrol et geçişlerde donma veya sampling seslerde değiştime esnasında gecikme varsa seti tekrar yükle .. aynı sorunu yapıyorsa.. başka bir set yükle değişik setlerde de aynı sonuca varıyorsan aleti formatladır orj halini dene .. bu çok önemli bir konu bir kaç arkadaşımız aletin temizliğine aldanıp main bord sorunlu aletleri aldılar.. sonrada eziyet olmasın .. genellikle bu tarz şeyle 2x gibi orda pek nadir rastlanan teknik sorun lar ama olurya 1 2 tane olur oda sana denk gelmesin veya orgun dilinden iyi anlayan bir arkadaşla beraber gidin o kontrol etsin....
alette il bakmanda herangi birşey rastlamadıysan kesin os rsurrce yükle ve set yükle ttir.. almadan iyice bir kontrol etmeden alma yanii aleti led tessti çıkış testi yap bunları orgun test menüsünden artı olarakdan cihazdanda deneme yap .. sonuçda para verıyorsun alete iğneden ipleğe kadar incele...

hocam açıkcası bu led dediğiniz şeyi tam anlayamadım tuşların ışıklarındanmı bahsediyorsunuz :)
çok sıkmı yapıyo yada led söndüğü zaman büyük bi sorunmu :)

led tuşların üzerinde ki ışıklar genellıkle gidiyor çözümü bulunamadı zararı senin piskolojine kalmış bişi... hepsi yanarkene aralarda sönükler hoş görüntü yaratmıyor bazen dalgınlıga gelıyor tuşun ışıgının yanıp yanmadıgını unutur insa tuşa abanırsın nıye yanmıyor diye :)
bu pisik... bozuyor..

tabi bazı ledler var bunlar sönünce mutlaka değiştirmen gerekli .
(tempo kilit düğmesi) çok sakıncalı bir düğme unutmaya bastımı basmadımı demeye gelmez ekrandan göremeycen bir düğme...
( start ve stop düğmesi ) synchro olanı(style cange dümesi)
( memory düğmesi)
(hol düğmesi ekran kilit )

bunlar söndünmü değişmek zorundasın hata yapamna sebep oluyor..

Or 700 beş para etmez bir alet korg tan şaşmayın arkadaşlar x 2 güzel alet ben kullanıyorum