• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa2x-Pa800 Süper Tosunpaşa&Yavuzhan 2018 SET. (256mb.)

• Konbuyu başlatan AdmiN
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 15
  • Görülen : 7K

AdmiN

Timur ilhan
Yönetici
Administrator
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
eskibaba.blogspot.com
Enst.
Trakya Müzik
pa2x-pa800-super-tosunpasa-yavuzhan-2018-set.jpg

09 Aralık 2018 - 04:01 - Güncelleme: 11 Aralık 2018 - 13:12

Aşağıdaki linkten resimlerine ulaşıp bakacağınız ve birazdan ilkdefa web sitemiz farkıyla ücretsiz indireceğiniz bu set, piyasada mevcut olan setlerden özenle seçilmiş, tamamen ayarlanmış, STS leri,Padleri, ve bilhassa Performansları tastamam yapılmış nadir en düzenli setlerden biridir. Kullanacak arkadaşlar set arama derdinden kurtulacaktır. İçeriğinde en üstte gördüğünüz resimdeki gibi her yöreye her tarza uygun en güzel seçilmiş ritimler mevcut olup, setin toplanıp editlenmesinde büyük emeği olan Almanya'dan Hüseyin ağabeyimize, namı diğer Tosunpaşa üstadımıza sonsuz teşekkürler ederiz. Seti kullanacak ve memnun kalacak arkadaşlar bir teşekkürü, güzel bir hayr-dua kelamını gönüllerinden eksik etmesinler. Not : 2x makinalar 8 sayfa user dk nedeniyle kitleri tek tek kurmak gerekebilir.
Best Turkish, Oriental, Balkan and Global SET, well edited, well setted performances. Contents every kind of styles and sounds. Enjoy...
NEW LINK (256 mb)
YENİ LİNK (256 mb)
Rar Şifresi :
Password:

Alternatif link:

Pass/ SİFRE : piyanistset.com ( elle yazın - write by hand)
NOT : WİNRAR YA DA WİNZİP EN SON SÜRÜMÜ KULLANINIZ. AKSİ HALDE SETİ ÇIKARIRKEN HATA ALMANIZ MUHTEMEL.

Son düzenleme:
simdi dosyayi indiriyorum tessekkür ederim

Selam arkadaslar, önce tesekkürler emeginize Saglik.

Seti deneyen Arkadas varmi ?

ben denedım seslerı hosuma gıttı ama ritmlerı calıstıramadım sonra tekrar .globalsız yukledım ama ritmler çalısmadı .seslerı performasları ıle not ettım kendı setıme aktardım ..biraz yuklu bır set sanırım load pcm yazısını sounda record bolumune gırdıgımde uzunca goruyorum .ama sesler guzel genelde .

teşekkürler usta....

Babacım seti yükledim sprunsuz zımba gibi maşallah sorunsuz sesler ritimler akssasız çalışıyo Kimi Sampler bozuk ama yinede muhteşem set ISRARLA TAFSİYE YÜKLEYİN ve Kullanın TEŞEKKÜRLER

Ulan bu setten başkası yalan herhalde becerebilsem edit yapıcam ritim yazıcam ama yazanlarda yapanlarda kendini naza çekmiş doğru düzgün paylaşım yok şu zamanda bari müzisyenler birbirine destek olsun ne kıymetli setleriniz varmış düğün kaptırcam iş kaptırcam diye bölgenin en iyisi ben olayım diye paylaşım yapmayan kibirli arkadaşlar var destek destek yapmayn arkadaşlar

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 69.6%
  • Kararsızım

Oy: 7 30.4%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri