• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa2x pro hakkında objektif açıklama

• Konbuyu başlatan şirin
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 7
  • Görülen : 3K

şirin

TM 2014 Demo Yarışması Birincisi
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Demo Yarışması(1,2,3sü)
Özel Üye
Enst.
korg pa3xpro
arkadaşlar kullanıcılar artı vede eksileriyle malzeme dayanıklılığıyla herşeyiyle ele alınsın lütfen

Cevap: pa2x pro hakkında objektif açıklama

frden slmlar kardes ben korg ile uzaktan yakindan ilgim yok olmazda ama sunu soyleyim bi arkadasda vardi pisman oldu simdi tyros 2 yada 3 alcam diyo ama neyinden pisman bilemicem frden slmlar

teşekkürler abi benimde pek ilgim yok ama bilgi amaçlı uzun zamandır yamaha vede rolandla içli dışlıyım

Valla yaklaşık 2 senelik kullanıcısıyım kesinlikle önceden yamahacıydım hatta 2x almadan önce yamaha tyros 2 yada 3 alıcaktım ancak bi arkadaş vesilesiyle birazda aceleyle 2x aldım ama iyikide almışım mutlaka incelemeniz lazım aleti bana hak vericeksiniz

bende 2x diyorum gerisi boş bence cok pahalı diye ilgilenmiyo kimse ama icindeki cevherlerden kullanıcısından baskasının haberi yok o zevki herkez tatsın bence alet süper artı süper.

Tek kelimeylen harıka bir alet Pa2x pro tavsiye ederim..

ben pa1x pa1xpro pa800 pa2x tyros2 yi baya kullandım olaya türk müziği sample ve drum kit açısından yaklaştığımızda tyros geride kalıyor sound ve ses kalitesi olarak pa1x ve pa800 aynı fakat pa1x pro bu ikisinden daha iyi bir sounda sahip fakat pa2x ise hepsinin üstünde bir kaliteye sahip sound ve ses kalitesi hepsinden daha iyi almaya imkanı olan için süper bir alet test edilip bir çok arkadaşım tarafından onaylanmıştır.

Ben şu ara Korg Pa1x pro kullanıyorum.2X Pro ile defalarca çaldım.gerçekten harika bir klavye.Ritimler ve sesler Pa1xpro dan biraz daha farklı.ve ram farkı 128mb.