• Trakyamuzik.net Güncellenmiştir..! Medya ve Kaynaklar gün geçtikçe içeriğimiz Çoğalıyor.. izlemede kalın saygılar..
  • '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

PA2X Pro Korg Keyboard Tanitimi

Nejat Levent

MERHUM ( Allah Rahmet eylesin)
Özel Üye
Katılım
8 Nis 2005
Mesajlar
1
Tepkime puanı
7
Puanları
0
PA2X Pro Korg Keyboard Tanitimi

Yeni PA2X Pro, profesyonel Müzisyenler için pek çok özelliği içinde barındıran güçlü, ritmli bir klavyedir. Korg, dünyanın en beğenilen ve saygı duyulan ritmli klavyelerini üreten bir şirket olarak, en iyi ses kalitesini, en güçlü özellikleri kullanıcılara sunmaktadır.

PA2X Pro'nun en önemli özelliği RX teknolojisidir. Bu ilk olarak özellik PA1X serisinde kullanılmış olup, arkasında yatan filozofie dinleyiciye gerçek bir orkestra çalıyormuş hissini vermektir. Vowel işleme armonilerin ve mümkün olanın en iyisi olması için dünya devi olan bir firma ile çalışılmıştır TC Electronics. PA2X Pro dünyaca ünlü TC Helicon prosesörünü standart olarak içermektedir ses.

Korg'un ses kalitesinin dünyada en iyilerden biri olduğu ve pek çok müzisyen tarafından kullanıldığı bilinmektedir. Pa800'de bu güçlü ses yapısı daha da geliştirilerek daha zengin daha detaylı, daha doğal sesler üretilmiştir. Hatta üretilen en güçlü synthesizer OASYS'ten bazı sesler de kullanılmıştır. Ses hafızası büyük miktarda arttırılmıştır. ROMA bölümü 950'den fazla ses + 64 ekstra, RAM ise tam kapasite ses editing imkanları yanında 256'ya kadar user sesi 64 Davul Kiti içermektedir ve drum kit.

Piyano şeklinde aftertouch kuvvet hassasiyetli ve 76 adet olan Tusa PA2X sahip olan, dünyanın en güçlü synthesizer'ı Oasys'ten Alınan sesler de dahil ROM sesi fazla ve 63 drum kiti içermektedir 950'den Pro. Buna ek olarak RAM davul 256'ye kadar user sesi, 64 bölümü dahili kiti ve ses Editi imkanı sunar. Dahili sampler, Wave, AIFF, Korg formatında sample kütüphanelerini Akai dosyaları ve standart 128MB'lık (256MB'a yükseltilebilir) hafızaya kaydedebilir.

Yüksek ses kalitesine eşlik eden yeni ritmler dünyanın en başarılı aranjörleri tarafından programlanmış olup, pek çok müzik türünde örneklem içermektedir. 3/Break Dolgu, Intro 3/Count 3 elementleri ve bu ritmleri daha gerçekçi Kilar ritm sonlanan.

Gitar modüler, gerçek pozisyonları ile kolayca gerçekçi gitar Partileri yazmanızı sağlar SAP. PA2X Pro'nun, dosyasını çalabilmektedir gibi 2 MIDI dosyasını anı anda çalabilen çift sequencer'ı aynı anda iki adet MP3. MP3 dosyaları Ayrıca transpoze edilebilir, temposuender ile oynanabilir. Standart MP3 özelliği Ayrıca performansınızı (vokaller ve PA2X Pro sesleri) MP3 formatında kaydedebilir.

Standart olarak sunulan sabit disk, USB, USB ana hafızaları kullanabileceğiniz iki Bağlantısı, PAL / NTSC video grafik arayüzü Pa2X'in uyumlu diğer üstün özelliklerindendir.

Teknik Özellikler:

Klavye: Kuvvet hassasiyetli aftertouch özellikli 76 adet gerçek ve Ağırlıklı tus.
Sistem: Opos (Amaç Taşınabilir İşletim Sistemi) ve RX (Real eXperience) teknolojisi - Çalarken aynı anda Yükleme özelliği - Güncellenebilir işletim sistemi - Sold State Disk SSD
Ses Jeneratörü: KORG EDS (Enhanced Sentez tanımı) Jeneratörü ses: 120 ses, 120 osilatör - Rezonanslı filtreler.
Efektler: Her trak için üç Bantli EQ 4 çoklu Dijital efekt sistemi - 124 + efekt VOCODER - Final semiparametric üç Bantli EQ - TC Helicon Prosesör stereo ses teknolojisi: Üç partili Harmonizer, yankı, gecikme, kompresör, EQ, Gate.
Sesler / Drum Kitler: Stereo Piyano GM Level 1 2 uyumlu sesler dahil 950'den fazla ses, 63 drum kit - Dijital sürgüler: 9 adet - Real kontrolları: tahsis edilebilir sürgüler - Ses ve drum kitleri tümüyle değiştir - User bölümü: 256 ses, 64 drum kit ve ve edebilme - Sampling: Record, Edit, Time Slice, Korg, WAV, AIFF ve Akai dosyalarını Load / Import edebilme - Wav Aiff ve dosyalarını Export edebilme - PCM RAM Memory: Opsiyonel EXB-M256 ile 256MB'ta çıkarılabilir 128MB standart.
Ritmler: 400'den fazla hazır ritm, SSD, tekrar yazılabilir - Favori Banklar dahil 960 mevcut ritm alanı - Sekiz ritm traki, 4 Single Touch Ayari, 4 Keçe ritm başına ve bir ritm performansı - Gitar trak modüler, paralel ve sabit NTT - Eski "i -serisi "ve Pa serisi ritm formatlarıyla uyumlu - - Ritm kontrolları: 3 Intro, 4 varyasyon, 3 dolgu, 3 ending, Synchro Start / Stop, Tap Tempo / Reset, Fade Record'a sahip Style Record, Track ve Event Edit fonksiyonları Adım in / Out, Bass Inversion, Manual Bass, Tempo Lock, Memory, Eşlik / Real Time Track Balance Volume, Eşlik Mute, Drum Mapping, Snare & Kick Designation, Single Touch.
Performans / STS: 320 Gerçek performans bölümü - STS: Gerçek trak hazıfası ve ses Prosesör ayarları, 4 x 960 ritm, 4 x Songbook girişi.
Gerçek trakları: Dört klavye traki (Üst 1, 2, 3, Lower) - 4 Pad traki.
Song Play: SMF (0 ve 1 formatları) uyumlu Patentli XDS Crossfade Dual Sequencer Player, KAR ve MP3 dosyaları - Ayrı Select, Start / Stop, Home, Rewind and Fast Forward kontrolları - X Fader Balance kontrolları - Söz ve akor bilgisini Ekranda yada opsiyonel VIF4 seçeneği kurulduğunda monitörde gösterme özelliği - Markerlar - Jukebox fonksiyonu.
MP3 calici / kaydedici: Çift MP3 calici ve MP3 kaydedici. Song Çal modunda iki MP3 dosyasını aynı anda çalabilme, gerçek zamanlı transpoze (+6 / -5 yarım ton) ve tempo değişikliği (% ± 30) ile çalabilme. - Kaydedebilme Ritmler, SMF, Real Time trakları, padle, mikrofon ve efektler ile MP3.
Sequencer: Quick Record (Backing Sequence), Multitrack ve Step Record fonksiyonları - Tam özellik sahip sequencer - 16 trak - 200,000 'e kadar event - SMF formatı.
Songbook: Ritm, SMF, Karaoke, Style Play Song Çal Modları ve otomatik seçim MP3 tabanlı tamamen programlanabilir müzik Veri Tabanı - Kullanıcı tarafından ayarlanabilir özel listeler - Filtreleme ve komut verme Seçenekleri.
Uyumluluk: "i-serisi" modelleri: Ritmler, Pa serisi Ritm, performans, program / ses, şarkı, şarkı kitabı, Tampon.
Multi Pad: 4 tahsis edilebilir pad + Stop düğmesi. Pad Record fonksiyonu.
Genel Kontrollar: Master Volume, Real Time-Acc/Seq Balance Volume, Ensemble, Octave Transpose, Master Transpoze, Style Change, Performance / STS içine Tanımlı Çeyrek Ton ve Arapça Ölçeği - Real kontrolları: Joystick (pitch + modülasyon), 8 tahsis edilebilir Sürgü, MP3 Cilt, 2 tahsis edilebilir Svic, Arama, / Up +, Down / -.
Kontrol GİRİŞLERİ: Damper (Opsiyonel DS1H ile yarı pedali destekler) edilebilir pedal / Svic, AK tahsis-5 (Programlanabilir multi Svic) pedalı
Analog çıkış: Balanslı / Balanssız jak Left / Mono, Right / Mono, Out 1, Out 2, Headphones (ön panelde)
Dijital çıkış: Ana stereo çıkışları yansıtan S / P SIF (48 kHz -) koaksiyel.
Hat Girişi: 2 Balanslı / Balanssız jak Left / Mono, Right / Mono.
Mikrofon girişi: Kazanç kontrollü (20'den 55 DB'ye) ve değiştirilebilir Phantom Power'a sahip XLR balanslı kombo.
MIDI: , Out, Thru standart MIDI bağlantıları - USB'den MIDI'ye USB aygıt portu ile bağlantı - Bağımsız trak tahsisi - 8 kullanıcı tarafından belirlenebilir MIDI Ayari.
USB: 2 USB ana Ön / Arka (2.0 Yüksek hız) 1 USB Device arka (1.1 yüksek hız) Bağlantısı ve.
Sabit Disk: Standart dahili 2.5 "ATA sabit disk sürücüsü.
DVD-CD calici - Disket sürücü: USB ana portlarına bağlanabilir opsiyonel USB DVD / CD / FD Sürücüleri.
Ekran: Motorlu kaldırılabilir ekran - Çözünürlük: 320 x 240 piksel - Renkli Grafik TouchView dokunmatik ekran.
Boyutlar: 1207 x 365 x 136 mm. (Müzik standı hariç ekran kapalı durumda)
Ağırlık: 18 kg.
Aksesuarlar: Kılavuz, AC güç kablosu, Nota Sehpası, CD-Rom.

korg-pa800-amp-pa2x-baykal-usb

 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: PA2X Pro Korg Keyboard Tanitimi

 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri
Üst