• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa2x ve 3x seti pa1x okurmu ?????

• Konbuyu başlatan g600
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 18
  • Görülen : 4K
Cevap: Pa2x ve 3x seti pa1x okurmu ?????

pardon .....bilemedik...

madem kullandiysan o zaman sordugun soru ilginc,bu setleri okumuyacagini bilmen lazimdi....
senın canın sıkılıyo galıba ustad sonucta konusuyoruz ortada bısey yok sıkıntı yapma
saygılar !!

Pa1x download bölümünü dikkatli incelerseniz, burada paylaşılmış bir sürü set var. Onlardan birini yüklersiniz. Çoğunluğu editlenmiş set olduğu için hemen hemen aynı ritimler vardır. Baştan sona sayfalara bakın, setleri indirip orgunuzda deneyin, sizce en güzeli hangisiyse onu kullanırsınız. Kolay gelsin.

pa1x download bölümünü dikkatli incelerseniz, burada paylaşılmış bir sürü set var. Onlardan birini yüklersiniz. çoğunluğu editlenmiş set olduğu için hemen hemen aynı ritimler vardır. Baştan sona sayfalara bakın, setleri indirip orgunuzda deneyin, sizce en güzeli hangisiyse onu kullanırsınız. Kolay gelsin.

arıkan bey tesekkur edıyorum oncelıkle. Fakat hepsıne baktım toplasan 3 5 tane set var onlarda aynı yanı baska yok ??? Elınızde varmı sızın varsa paylasın saygılar......

Ben daha önce paylaşmıştım. Orgumda yüklü olan halen kullandığım, ara sıra güncellemesini yaptığım set aşağıdaki linkte...

ben daha önce paylaşmıştım. Orgumda yüklü olan halen kullandığım, ara sıra güncellemesini yaptığım set aşağıdaki linkte...

arıkan kardesım cok tesekkur edıyorum ellerıne saglık ben zaten bu setı kullanıyorum fakat ınsan oglu gun gectıkce degısık set arıyo malum braz nankoruz :) saygılar

Pa1x için yazılmış fazla set yok. Mevcut setlerin içeriği hemen hemen aynı, ritim açısından farklı arayışlarınız varsa kendiniz istediğiniz tarzda ritim yazmaya gayret edeceksiniz. Benim düzenlediğim set içerisinde istemediğim bazı ritimleri silerek yeni ritimler yazdım, bazılarını yeniden düzenledim ve ihtiyacı olan olur belki diye de paylaştım. Size ilk mesajımda da belirttiğim gibi, pa1x ritim yazabilen ya da düzenleyebilen için çok iyi bir alettir...

Pa1x için yazılmış fazla set yok. Mevcut setlerin içeriği hemen hemen aynı, ritim açısından farklı arayışlarınız varsa kendiniz istediğiniz tarzda ritim yazmaya gayret edeceksiniz. Benim düzenlediğim set içerisinde istemediğim bazı ritimleri silerek yeni ritimler yazdım, bazılarını yeniden düzenledim ve ihtiyacı olan olur belki diye de paylaştım. Size ilk mesajımda da belirttiğim gibi, pa1x ritim yazabilen ya da düzenleyebilen için çok iyi bir alettir...

tesekkur edıyorum ılgınıze
SAYGILAR :)