• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

PA2X yardım device generic eror

necatiavcı

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa600 Qt
merhaba arkadaşlar korg pa2x klavyeme set yüklüyorum device generic eror yazıyor rem sorunu dedim ama diyer arkadaşın cihazından çalışan rem taktık yine aynı sorun defalarca format atıp os yükledim sorun devam ediyor usb flaş belektenmi diye aynı flaşla diyer rga yükleme yaptık her şey normal böyle bir sorun ile karşılaşan arkaşımız olduysa bilen bir arkadaşımız yardımcı olursa sevinirim sayğılarımla hayırlı ramazanlar

Cevap: PA2X yardım device generic eror

Yüklemeye çalıştığın set 16 dk lık olduğu için bu hatayı alıyorsun. 16dk lık os yüklemen gerekiyor bu sorunla karşılaşmaman için.

merhaba arkadaşlar korg pa2x klavyeme set yüklüyorum device generic eror yazıyor rem sorunu dedim ama diyer arkadaşın cihazından çalışan rem taktık yine aynı sorun defalarca format atıp os yükledim sorun devam ediyor usb flaş belektenmi diye aynı flaşla diyer rga yükleme yaptık her şey normal böyle bir sorun ile karşılaşan arkaşımız olduysa bilen bir arkadaşımız yardımcı olursa sevinirim sayğılarımla hayırlı ramazanlar
ARKADAŞLAR HERKESE BOL KAZANCLAR SİZLERE COZUM ONERİSİ SUNMAK İÇİN KAYIT OLDUM BU HATANIN SEBEBİ VİRUS ARKDASLAR YUKLEDİGİNİZ SETE VİRUS BULASMIS DOSYALARI BOZMUS 1 GUN FULL UGRASTIM YEDEK SETİMİ BİLGİSAYAR BOZMUS TEMİZ BİR FLASH DİSK VE DOSYALARI BASKA BILGISAYAE VE USB DEN YUKLEYIN VE FARKLI SET YUKLEYIN GORECEKSİNİZ HERKESE İYİ ÇALIŞMALAR