• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

PA2X_Renas_Miran_Zurna.Set

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: PA2X_Renas_Miran_Zurna.Set

Arkadaslar zahmet olmazsa linki yenileyebilirmisiniz.. cok ihtiyacim var bu sete...saygilar

elinize saglik abicim

sagolasin kardes,de aceba bu set Pa800 e de oluyormu cevap verirsen cok sevinirim bana acilen bu set lagzim pa800 icin. cok cok saol

malesef pa800e olmaz ama set boyutunu dusurursen pa800 e olur birde pa800e 128 mb rem takarsan o zamanda olur alternatif cok uğraşmak gerek

Merhabalar kardeşim bu setin boyutu büyük biliyorsun ki pa 800 64mb egerki senin pa800 ram yüksettiysen 256 ya set olur globalı sileceksin sadece başka global kullanacaksın eger bir arkadasın varsa pa2x olan seti yükleyıp pcm yı 62 /63 ce indirip kullanırsın kolay gelsin

malesef pa800e olmaz ama set boyutunu dusurursen pa800 e olur birde pa800e 128 mb rem takarsan o zamanda olur alternatif cok uğraşmak gerek

Merhabalar raporsuz ben cevaplarken sen benden önce paylaştın kunuyu sile bilirsin kolay gelsin

Konudaki mesaj Tarafımdan değiştirilmiştir TM YÖNETİMİ Berkcik

Şimdi linki tıkladıhımızda açılan sayfa biz sağdaki ni tıklıcaz arkadaşlar

sonra 53 saniye beklicez aşşahı daki resmi görüceksiniz geisini zaten yaparsınız

bana gelen sayfa. geciktigim icin kusura bakmayin. saygillar.

Aynı şeyden bahsediyoruz resimler türkçesidir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 17 68.0%
  • Kararsızım

Oy: 7 28.0%
  • Hayır

Oy: 1 4.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri