• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa3x bağlama tonlama uzman1972

uzman1972

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
FERRARİ PA3X ce ex usb
Cevap: pa3x bağlama tonlama uzman1972

ellerine sağlık yaşar abi,
demolarınla konuşuyorsun yine pa3x saundları harika gerçekten

he ya serkan yoksa renocular bizi hepden sollamaya kalkiyor heheheeheh basda yasar soyle vitesi 6 ya atalim heheheeh zaten kac kisiyizki ya ben sen ilker fatih yasar simdiden sonra muratda artik paylascak biraz yesillik olsun salatanin yaninda hehehe xxxxxx bak sade olecegimi gunu bilmiyom az once serkena bu yorumu yazdim senin demo geldi hehe yok abi bu reno bizi rahat birakmicak heheheeh guzel olmus parcada gercek cok harika turku vitese atmisin renoyu gene geliyon heheheh

ellerine sağlık yaşar abi,
demolarınla konuşuyorsun yine pa3x saundları harika gerçekten

bu pa3x beni eve bağlıyor valla,hanım bile kıskanıyor orgu hehhehehe

he ya serkan yoksa renocular bizi hepden sollamaya kalkiyor heheheeheh basda yasar soyle vitesi 6 ya atalim heheheeh zaten kac kisiyizki ya ben sen ilker fatih yasar simdiden sonra muratda artik paylascak biraz yesillik olsun salatanin yaninda hehehe xxxxxx bak sade olecegimi gunu bilmiyom az once serkena bu yorumu yazdim senin demo geldi hehe yok abi bu reno bizi rahat birakmicak heheheeh guzel olmus parcada gercek cok harika turku vitese atmisin renoyu gene geliyon heheheh

yaw abi ben bu renoyu zapdedemiyom valla.ha bire kafa atıyor hehehehehehehe

bu pa3x beni eve bağlıyor valla,hanım bile kıskanıyor orgu hehhehehe

abi yenge boşanma davası açmasın sonra :D :D,
hakim sorar neden boşanıyorsunuz ???

beni korg pa3x le aldatıyor :D :D hep onu seviyor hep onunla ilgileniyor,hep onunla birlikte,bana selam bile vermiyor :D:D

hakim tek celsede götürür bak abi söylim :D :D

bu arada eklemek isterim çoğu piyanistlerin eşleri ile org kıskançlığı olduğu ve tartışmaların olduğunu çok kez duydum,
bazıları evde org çalmaya orgun başına gitmeye korktuğunu söyler, :D
çok vahim bi durum :D

Moderatör tarafında düzenlendi:

hallderiz abi burhan abi:)bu arada yaşar abi bağlama süper geliyor kulağa

heheh alllahtan 4 vites bmw gibi 6 vites olsa seni baya suruklucek pesinden heheheeheh

CE sample sesleri cidden guzel Yasar abi de bilgi ve becerisini ustune ekleyince sonuc cok guzel oluyo ;)
Eline saglik abi

arkadaşlar çok sağolunuz :) güzel yorumlarınız için.hep beraber biz bize eğleniyoz burda ne güzelll..:)