• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa3x barıs.set

Cevap: Pa3x barıs.set

pa3x aliyorum, arada pek fiat farki yok, 61 tus mu alayim 76 tus mu? yardiminiz icin tskler

pa3x aliyorum, arada pek fiat farki yok, 61 tus mu alayim 76 tus mu? yardiminiz icin tskler
61 tuşlu 100cm (Ketron Audya 5 de 99 cm) 76 tuşlu 113 cm eski pa2x 120 cm pa 800 113 cm. Biraz boyunuz uzun ve kiloluysanız 61 tuş önünüzde küçük durabilir. Taşıma için ise 13,5 kg 17 kg ağırlıkları var.
Karar sizin...(Bende 61 tuşlusu var)

tesekkurler Mustafa, evet boyum uzun ve 76 tus almaya karar verdim, en azindan ekran ileri geri oynuyor ve yuksek hafizasi varmis.

Set bulabilcekmiyim bu alete? Para vermem gerekcek mi set icin yoksa piyasa seti varmi bedava kullanabilcegim?

Bir de herkes pisman olursun alma diyor, sen 3x sahibi olarak pisman olcagimi dusunuyomusun? korg is40'tan baska hic klavyem olmadi.

Tesekkurler

tesekkurler Mustafa, evet boyum uzun ve 76 tus almaya karar verdim, en azindan ekran ileri geri oynuyor ve yuksek hafizasi varmis.

Set bulabilcekmiyim bu alete? Para vermem gerekcek mi set icin yoksa piyasa seti varmi bedava kullanabilcegim?

Bir de herkes pisman olursun alma diyor, sen 3x sahibi olarak pisman olcagimi dusunuyomusun? korg is40'tan baska hic klavyem olmadi.

Tesekkurler

Pişman olursun diyenler alternatif hangi orgu öneriyor. Ona göre yorum yapmak lazım.Batı tarzı çalıyorum ve beni tatmin ediyor. Sizin durumunuzu bilemiyorum...

bende 3x 61 tuş var...290 euro ya aldığım ce ertaç setini kullanıyorum..herşeyiyle paranın kuruşuna kadar hakediyor...tavsiye ederim

Burda Avustralya'da fiatlar cok ucuk galiba, arkadasim Turkiyede 5000TL'ye aliyor simdi, ben ise 7000 TL'den daha ucuza bulamadim. 7000 TL'ye cok da pahalli degilse alayim? Fikriniz benim icin onemli cunki kararsizim..

Evet Mustafa alma pisman olursun diyen biri bana pa55tr al deyince onu orda dovesim geldi :)

Piyasa seti yok mu bu alet icin?

3x al arkadaşım uzun zaman arkana bakmazsın

bencede pişman olmaz uzun zaman arkaana bakmazsın kastamonuda ilk ve tek pa3x kullanıcısı olarak tavsiye ederim saygılar

arkadaşlar ben bu seti orguma yükledim.org kilitlendi.elki benim orgumdan kaynaklanan bir problemdr bilmiyorum ama lütfen yüklemeyin.ben 3 saattir orgu düzelteye çalışıyorum..saygılar