• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa3x barıs.set

Cevap: Pa3x barıs.set

kardeş tyros 4 al o kadar para verceksen

Bledax ben pa800 almistim, biri bana ritim yolladi ilk defa yukluyordum, RAM yandi veya RAM zaten yanmis vaziyette satin almistim, gidip geri verdim. Simdi korkuyorum ritim yuklemeye. Naptin duzelttinmi aleti ? insallah sorun yaratmamistir.

Efekaan tyros 4 almayi da dusundum ama 3000 TL extra para vermem gerekir. Bence gereksiz cunki tyros henuz cok yaygin degil Turkler arasinda ve pek yardim bulamiyabilirim. Sesleri de cok hosuma gitmiyor acikcasi cunki disardan duyanlar burda canli muzik var demiyorlar, burda adamin biri CD takmis dinliyor zannediyorlar. Tamam tyrosun sesleri guzel ama sadece evde kullanisli, canli muzik yaparken tuhaf geliyor insana. 10000 TL tyros 4 vermeye degmez bence. yine de tavsiyen icin cok tesekkur ederim

ritimler yüklenmiyor

3x gayet rahat bir org geçenlerde düğüne gtim ordaki piyanistte yamaha or700 var onlarla dğün yapılmaz bir saat ritim arıyn ses arıyon valla korg en iyisi hem 3x ler dayanıklı italyan malı :=)

Bugun arkadaşın 3xle 3buçuk saat çaldım cuneyt ertaçın seti vardı ben olsam 7bintl org veripte set parasından kaçmam tuşları biraz sert ama orgun başından kalkmıycaksın 3xin bi ikincisi yok abi ben olsam düğüne götürmeye kıyamam