• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa3x convert g-600

• Konbuyu başlatan dzenga
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 17
  • Görülen : 9K

dzenga

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Arkadaşlar evet bazılarımız için komikde gelebilir , fakat G-600 serisinin tek bir ritmini pa3x de okutmam için nasıl bir convert işlemi yapılabilir veya hangi program kullanılır !!!!

Yani Flopyden ritmi alıp drect pa3x ritm style formatına çevirmem gerekmekte !!!

Not : Gereksiz gereksiz yorumlara ihtiyaç yoktur ;

Ne yapacaksın 3x de g600 ritmini gibi ?
3x Varken 20 senelik aletin ritmi kullanılırmı gibi ?
Git g600 kullan gibi ?

Şimdiden bütün arkadaşlara teşekkürler ediyor , iyi kazançlar , bol müzikli günler diliyorum !!!

Arkadaşlar çevirmeyi hallettik , şimdi g-600 arap kitini aramaktayım , muhakkak bir korg setinde vardır , yardımcı olabilirmisiniz lütfen !!!!!!!!!

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Pa3x convert g-600

aslında haklısın, bende bir roman ritimini çok istiyorudum, g600 den pa800 e

önce g600 den convert edilmiş kiti yüklemen gerekiyor. bazı setlerin içinde var g600 kit diye
sonra istedeğin ritmi kat yada styleworks programıyla convert edeceksin, kiti secip bas starta:)
Syg.
belki daha basit bir yolu vardır bilmiyorum.

style works 2000 programında bunu yapabilirsin ama çevirceğin ritim standart kitlerde çevrilir bu nedenle aynı birebir perf alman zor.

buraya istediginiz ritimi koyun cevirmeye calisalim saygilar

style work xt programıyla bu işi yapabilirsin ritmi style editör bölümünden düznlemen gerekiyor kitleri de g600e göre ayarlaman lazım programı biraz karıstırırsan cözersin.

style work xt programıyla bu işi yapabilirsin ritmi style editör bölümünden düznlemen gerekiyor kitleri de g600e göre ayarlaman lazım programı biraz karıstırırsan cözersin.

Style work xt ( free ) için bir link eklermisin lütfen rica etsem !!!

Tekrar teşekkürler

aslında haklısın, bende bir roman ritimini çok istiyorudum, g600 den pa800 e

önce g600 den convert edilmiş kiti yüklemen gerekiyor. bazı setlerin içinde var g600 kit diye
sonra istedeğin ritmi kat yada styleworks programıyla convert edeceksin, kiti secip bas starta:)
Syg.
belki daha basit bir yolu vardır bilmiyorum.

g600 kitini bulabileceğim bir set için yardımcı olabilirmisiniz lütfen ?

standart arap kitler uyması lazım g600 ritimlerine öyle hatırlıyorum...hatta bir ara bende çevirmiştim ama hayal kırıklığına ugradım çünkü pa serilerinde standart kitle yazılmış ritimler bile g600ü anında unutturdu... ama karar senin bol şans...

Evet böyle bişeye benimde ihtiyacım var Bende geçenlerde 2x ve pa800 ritimi istemiştim ama kimse doğru dürüst cevap bile vermemişti. Herkez set bahane etti Benim netim sınırlı sadece ritim indirebilirim demiştim pek duyan olmadı. Bu arada bende geçenlerde style work 09 u indirdim. Arkadaşta istemiş zaten linkinide vereyim bari. Kolay gelsin arkadaşı

Reklam içerikli link vermek yasaktır,yardım etmek adına vermiş olduğunuz link için iyi niyetiniz için teşekkürler ama lütfen bu tarz linkler vermeyiniz,
link silinmiştir

ZAFER 1983

Kusura bakmayın belki başka bir sitenin reklamını yapmış gibi oluyoruz ama ben iki siteyide kardeş gibi görüyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

standart arap kitler uyması lazım g600 ritimlerine öyle hatırlıyorum...hatta bir ara bende çevirmiştim ama hayal kırıklığına ugradım çünkü pa serilerinde standart kitle yazılmış ritimler bile g600ü anında unutturdu... ama karar senin bol şans...

piyanist888 arkadaş doğru teşhisi koymuş ,önce roland ın stl uzantılı ritimini stworks xt ile korg un sty uzantılı hale getirip pa3x e yükleyip standart arabian 1 ve 2 kitleri ile okutmayaı deneye bilirsin