• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa3x fiyat?

• Konbuyu başlatan piynst
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 14
  • Görülen : 10K

piynst

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa3x
Arkadaşlar 5 oktav pa3x kaç lira? 2650 euro'dan satılıyordu fakat, fiyatının düştüğünü duydum. Bilgisi olan var mı?

Cevap: pa3x fiyat?

Aynı fiyattan satılıyor..

Stokta yokmuş. Eylüle kadar gelmeyecekmiş, Mega Müzik'in söylediğine göre. Bakalım diğer başlıkta bahsedilen hatalar giderilecek mi... pa2x'i 1 yıl kullanıp sattıktan sonra Korg'a bir şans daha vermeyi düşünüyordum. 3000€ az para değil. Adam gibi bir iyileştirme yapsalar iyi olacak.

Arkadaşlar 5 oktav pa3x kaç lira? 2650 euro'dan satılıyordu fakat, fiyatının düştüğünü duydum. Bilgisi olan var mı?

fiyat tam tersin TL bazında euronun artması nedeniyle yükseldi.ben 1 ay önce 5950 TL ye aldım.şimdi 6300 tl yapıyor 2650 euro.

Ben Bi ara Bakmıstım 6000 TL idi

şimdiki kur ie 6810 TL

*KORG PA3X 61 TUŞ TAKASSIZ SATILIK 7000.TL SIFIR KAPALI KUTU.
USB BOARD VE SETLERIYLE BERABER 7750.TL.
ÜSTELIK UCRETSIZ KARGO VE KEYZ KILIFLI

Suan ki Fiyat Bu Arkadaslar Klavye Almak İçin Kiş Ortalarina Kadar Beklemek Gerek Euro Dustumu Almak En Mantıklısı

Vay Anasına vay tam bir araba parası. Fiyatlar gerçekten bu kadar yüksekmi yoksa Türk Firmalarımı bu kadar pahalıya satıyo. Pa 800 için Bi bordun fiyatı 550.TL.Bir rem taktırıyom desen 200 yuro bide usb set alıyım desen 170 yuro ne para be. Allah sonumuzu hayır etsin.

PA2X sin üzerine,2000TL. verdim takas yapıp aldım.yani 6000 TLye geldi.